Radviliškio krašto ūkininkų sąjunga — įmonės kodas 300603909
- Įmonės kodas
- 300603909
- PVN nr.
- 300603909
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Pociūnėliai
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Pociūnėliai, Parko g. 14, LT-82302, 82302 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Oct 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 012 | 9 082 | 300 | — | 21 504 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 012 | 9 082 | 300 | — | 21 504 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 968 | 612 | 0 | 8 407 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 903 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 968 | 612 | 4 022 | 8 407 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 903 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 648 | 648 | 648 | 648 | 2 864 | 3 383 | 6 718 | 15 236 | — | 20 974 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 878 | 786 | 98 | 208 | 608 | 247 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 986 | 2 597 | 6 620 | 15 028 | 648 | 648 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Radviliškio krašto ūkininkų sąjunga 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 40 vietą tarp 53 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 247 €, o nuosavas kapitalas — 648 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Daugėlaičių kaimo bendruomenė | Daugėlaičių k. | 0 | 0 | — |
| Radviliškio krašto žmonių su negalia sąjunga | Baisogala | 0 | 0 | — |
| Papušynio kaimo bendruomenė | Papušynio k. | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Šiaulėnų bendruomenė" | Šiaulėnai | 0 | 0 | — |
| Pociūnų kaimo bendruomenė | Pociūnų k. | 0 | 0 | — |
| Butėnų bendruomenė | Butėnų k. | 0 | 0 | — |
| Sidabravo melioracijos statinių ir sistemų naudotojų asociacija | Sidabravas | 0 | −3 712 | — |
| Melioracijos statinių naudotojų asociacija "Nekelpa" | Pociūnėlių mstl. | 0 | −11 176 | — |
Įtraukta į reitingus
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Radviliškio krašto ūkininkų sąjunga apyvarta?
2024 m. Radviliškio krašto ūkininkų sąjunga nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Radviliškio krašto ūkininkų sąjunga dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Radviliškio krašto ūkininkų sąjunga?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Radviliškio krašto ūkininkų sąjunga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Pociūnėliai, Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Radviliškio krašto ūkininkų sąjunga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą