Motociklų sporto klubas "NeOn Stunt" — įmonės kodas 303257355
- Įmonės kodas
- 303257355
- PVN nr.
- 303257355
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Atgimimo g. 31, LT-68150, 68150 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Mar 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 144 | 213 | 11 195 | 4 456 | 2 534 | 1 070 | 665 | 220 | 635 | 0 |
| Visos pajamos | 144 | 213 | 11 195 | 4 456 | 2 534 | 1 070 | 665 | 220 | 635 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 19 | 121 | 8 611 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 135 | 1 548 | 2 336 | 1 082 | 269 | 904 |
| Grynasis pelnas | 19 | 121 | 8 611 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 135 | 1 548 | 2 336 | 1 082 | 269 | 904 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 8 358 | 7 508 | 6 659 | 5 809 | 4 959 | 4 110 | 3 260 | 2 410 |
| Trumpalaikis turtas | 136 | 257 | 533 | 1 630 | 1 471 | 519 | 0 | 85 | 665 | 11 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 23 | 150 | 277 | 23 | 990 | 1 308 | 1 307 | 707 |
| Nuosavas kapitalas | 136 | 257 | 8 868 | 8 988 | 7 853 | 6 305 | 3 969 | 2 887 | 2 618 | 1 714 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
Motociklų sporto klubas "NeOn Stunt" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 20 vietą tarp 22 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 904 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 707 €, o nuosavas kapitalas — 1 714 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolės miesto sporto taryba | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Tūrė" | Marijampolė | 0 | 678 | — |
| Lietuvos žiemos rogių federacija | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Rudasis bebras" | Marijampolė | 0 | 2 200 | — |
| Marijampolės veteranų krepšinio asociacija | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampolės medžiotojų klubas "Iltis" | Marijampolė | 707 | 0 | — |
| VšĮ "Samara LT" | Marijampolė | 1 701 | 0 | — |
| Sportinės ir mėgėjiškos žūklės klubas "Eko Fishing" | Marijampolė | 1 999 | 166 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Motociklų sporto klubas "NeOn Stunt" apyvarta?
2024 m. Motociklų sporto klubas "NeOn Stunt" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Motociklų sporto klubas "NeOn Stunt" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 904 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Motociklų sporto klubas "NeOn Stunt"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Motociklų sporto klubas "NeOn Stunt"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą