Molėtų ugniagesių klubas — įmonės kodas 301696567

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
301696567
PVN nr.
301696567
Regionas / savivaldybė
Molėtai
Miestas
Molėtai
Adresas
Molėtai, Vilniaus g. 9, LT-33144, 33144 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Sun Apr 27
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
513 € 13,9%
Grynasis pelnas (2024)
471 € 171,3%
Grynojo pelno marža
91,8%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2018–2024, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.20182021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−1 tūkst.−50005001 tūkst.2 tūkst.20182021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.20182021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.20182021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20182021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos2 436611809596513
Visos pajamos2 436611809596513
Pelnas prieš mokesčius1 535503680471
Nuostolis prieš mokesčius0006610
Grynasis pelnas1 535503680471
Grynasis nuostolis0006610
Ilgalaikis turtas000
Trumpalaikis turtas1 5351 5851 953
Visi įsipareigojimai000
Nuosavas kapitalas1 5351 5851 9531 2931 764

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
91,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
26,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Molėtų ugniagesių klubas 2024 m. nurodė 513 € apyvartą, tai yra 13,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 10 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Molėtai. Įmonė uždirbo 471 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 91,8%.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Molėtų ugniagesių klubas apyvarta?

2024 m. Molėtų ugniagesių klubas nurodė 513 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Molėtų ugniagesių klubas dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 471 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 91,8%.

Kokia veikla užsiima Molėtų ugniagesių klubas?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Molėtai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą