Molėtų miesto vietos veiklos grupė "Molėtų aitvarai" — įmonės kodas 304057941
- Įmonės kodas
- 304057941
- PVN nr.
- 304057941
- Regionas / savivaldybė
- Molėtai
- Miestas
- Molėtai
- Adresas
- Molėtai, Vilniaus g. 44-2, LT-33140, 33140 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Jun 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 635 | 17 | 0 | 17 343 | 11 909 | 7 202 | 2 001 | 13 878 | 5 081 |
| Visos pajamos | 4 635 | 17 | 0 | 17 343 | 11 909 | 7 202 | 2 001 | 13 878 | 5 081 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 1 049 | 584 | 117 | 1 | 1 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 10 | 0 | 0 | 8 319 | 2 323 | 3 405 | 1 669 | 10 015 | 12 865 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 332 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Molėtų miesto vietos veiklos grupė "Molėtų aitvarai" 2024 m. nurodė 5 081 € apyvartą, tai yra 63,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 10 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Molėtai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 332 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Molėtų rajono bendruomenių centrų asociacija | Molėtai | 5 195 | 0 | — |
| Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "Molėtų Viltis" | Molėtai | 2 069 | 1 410 | 4 |
| Molėtų vaikų ir jaunimo pilietinio ir tautinio ugdymo klubas "Mes-gimnazistai" | Molėtai | 1 558 | 12 | — |
| Molėtų miesto bendruomenė | Molėtai | 1 528 | 0 | — |
| MOLĖTŲ KRAŠTO VERSLININKŲ ASOCIACIJA | Molėtai | 12 054 | 0 | — |
| Valstybės ir savivaldybių vidaus auditorių asociacija | Molėtai | 26 796 | −8 224 | 0 |
| Asociacija "Vembūtų bendruomenė" | Vembūtų k. | 5 076 | 2 847 | — |
| Sudervės krašto bendruomenė | Antakalnių k. | 5 074 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Molėtai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Molėtai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtai savivaldybėje 2024 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Molėtai) 2023 m.
- 12. vieta — TOP 23 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Molėtai) pagal apyvartą 2023 m.
- 92. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtai savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtai savivaldybėje 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai Molėtai savivaldybėje 2019 m.
- 97. vieta — Didžiausios Molėtai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Molėtų miesto vietos veiklos grupė "Molėtų aitvarai" apyvarta?
2024 m. Molėtų miesto vietos veiklos grupė "Molėtų aitvarai" nurodė 5 081 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Molėtų miesto vietos veiklos grupė "Molėtų aitvarai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Molėtų miesto vietos veiklos grupė "Molėtų aitvarai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Molėtų miesto vietos veiklos grupė "Molėtų aitvarai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Molėtai.
Norite išsamios įmonės analizės Molėtų miesto vietos veiklos grupė "Molėtų aitvarai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą