Molėtų rajono Inturkės medžiotojų klubas — įmonės kodas 167593174
- Įmonės kodas
- 167593174
- PVN nr.
- 167593174
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Kanapelkos k.
- Adresas
- Molėtų r. sav., Luokesos sen., Kanapelkos k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Jun 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 257 | 1 817 | 3 902 | 4 018 | 1 921 | 7 161 | 5 199 | 9 882 | 7 838 | 30 |
| Visos pajamos | 1 257 | 1 817 | 3 902 | 4 018 | 1 921 | 7 161 | 5 199 | 9 882 | 7 838 | 30 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 682 | 6 465 | 8 243 | 7 452 | 10 641 | 6 563 | 10 587 | 9 569 | 13 023 | 15 633 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 129 | 72 | 61 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
Molėtų rajono Inturkės medžiotojų klubas 2024 m. nurodė 30 € apyvartą, tai yra 99,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 11 vietą tarp 12 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 61 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MEDŽIOTOJŲ KLUBAS "MIŠKO BROLIAI" | Vidugirio k. 8 | 6 065 | 1 950 | — |
| Arnionių medžiotojų klubas | Arnionių I k. | 7 715 | 0 | — |
| "Vilkiškių" medžiotojų klubas | Pakryžės k. 2A | 8 581 | 2 313 | — |
| Molėtų rajono Rudesos medžiotojų klubas | Antatiškių k. | 9 469 | 0 | — |
| Molėtų rajono Balninkų medžiotojų būrelis | Čereškų k. | 9 611 | 0 | — |
| Molėtų rajono Ulžių medžiotojų klubas | Svetlavos k. 1 | 9 964 | 0 | — |
| Molėtų rajono Steponavos medžiotojų klubas | Linučių k. | 10 013 | −8 848 | — |
| MB "Molėtų žirgai" | Inketrių k. 2 | 13 674 | −507 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Molėtų rajono Inturkės medžiotojų klubas apyvarta?
2024 m. Molėtų rajono Inturkės medžiotojų klubas nurodė 30 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Molėtų rajono Inturkės medžiotojų klubas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Molėtų rajono Inturkės medžiotojų klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Kanapelkos k., Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Molėtų rajono Inturkės medžiotojų klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą