MENO IR AMATŲ CENTRAS "MENŲ FERMA" — įmonės kodas 302318378

Įmonės kodas
302318378
PVN nr.
302318378
Regionas / savivaldybė
Švenčionių r. sav.
Miestas
Sarių k.
Adresas
Švenčionių r. sav., Sarių sen., Sarių k. Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9011 — Rašytojų ir kompozitorių veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Sun Mar 22
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
4 895 € 10,3%
Grynasis pelnas (2024)
−70 € 138,9%
Grynojo pelno marža
−1,4%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2019–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−3 tūkst.−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

000111201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos15 9256 2706 9603 3205 4604 895
Visos pajamos15 9256 2706 9603 3205 4604 895
Pelnas prieš mokesčius9377681 76101800
Nuostolis prieš mokesčius0002 432070
Grynasis pelnas8907301 67301800
Grynasis nuostolis0002 432070
Vidutinis darbuotojų skaičius111111
Ilgalaikis turtas000000
Trumpalaikis turtas8901 8173 4001 5531 041971
Visi įsipareigojimai0010769200
Nuosavas kapitalas8901 8173 2938611 041971

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 60 NACE 9011 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−1,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
4 895 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−7,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MENO IR AMATŲ CENTRAS "MENŲ FERMA" 2024 m. nurodė 4 895 € apyvartą, tai yra 10,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonių Švenčionių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 70 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 971 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "LUXICO"Kaunas4 883934
Artistry bicel MBKaunas4 820−6 238
VšĮ "Agnės Kuzmickaitės kūrybos namai"Vilnius5 000−16
VšĮ "Kūrybinė studija"Vilnius4 56801
"VARPO" DRAMOS STUDIJAŠakiai4 5130
MB Diena naktisVilnius5 3664 690
Asociacija Vietos bendruomenių žurnalistų tinklasKaunas5 471−255
MB "Gudri meška"Benininkų k.4 290−3 888

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MENO IR AMATŲ CENTRAS "MENŲ FERMA" apyvarta?

2024 m. MENO IR AMATŲ CENTRAS "MENŲ FERMA" nurodė 4 895 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MENO IR AMATŲ CENTRAS "MENŲ FERMA" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 70 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi MENO IR AMATŲ CENTRAS "MENŲ FERMA"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MENO IR AMATŲ CENTRAS "MENŲ FERMA"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ (EVRK 9011), įsikūrusi Sarių k., Švenčionių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą