MB "LUXICO" — įmonės kodas 306007111
- Įmonės kodas
- 306007111
- PVN nr.
- 306007111
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Laisvės al. 110, LT-44253, 44253 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9011 — Rašytojų ir kompozitorių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Feb 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 365 | 3 066 | 4 883 |
| Visos pajamos | 1 365 | 3 066 | 4 883 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 354 | 987 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 114 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 342 | 934 |
| Grynasis nuostolis | 114 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 628 |
| Trumpalaikis turtas | 309 | 500 | 632 |
| Visi įsipareigojimai | 373 | 222 | 157 |
| Nuosavas kapitalas | −64 | 278 | 1 103 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 60 NACE 9011 įmonių (2024).
Trumpai
MB "LUXICO" 2024 m. nurodė 4 883 € apyvartą, tai yra 59,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 16 „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 934 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 19,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 157 €, o nuosavas kapitalas — 1 103 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Artistry bicel MB | Kaunas | 4 820 | −6 238 | — |
| Asociacija Vietos bendruomenių žurnalistų tinklas | Kaunas | 5 471 | −255 | — |
| Viešoji įstaiga "BRAVO TEATRAS" | Kaunas | 3 325 | −197 | 1 |
| VŠĮ "JoKuosos" galerija-studija | Kaunas | 2 905 | −1 116 | — |
| VšĮ "Laimingi žmonės" | Kaunas | 7 493 | 1 440 | 1 |
| MB Greito gyvenimo lėti dalykai | Kaunas | 13 000 | 0 | — |
| MB Gatvės tonas | Kaunas | 13 731 | 686 | — |
| VšĮ "Meno vadybos platforma" | Kaunas | 17 641 | 492 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 73. vieta — TOP 100 įmonių rašytojų ir kompozitorių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — TOP 100 įmonių rašytojų ir kompozitorių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "LUXICO" apyvarta?
2024 m. MB "LUXICO" nurodė 4 883 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "LUXICO" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 934 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 19,1%.
Kokia veikla užsiima MB "LUXICO"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ (EVRK 9011), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės MB "LUXICO"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą