Melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Elmininkai" — įmonės kodas 303174774

Įmonės kodas
303174774
PVN nr.
303174774
Regionas / savivaldybė
Anykščių r. sav.
Miestas
Elmininkų I k.
Adresas
Anykščių r. sav., Anykščių sen., Elmininkų I k., Žvejų g. 13, LT-29155, 29155 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Thu Oct 24
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €
Grynasis pelnas (2024)
−2 262 € 0,2%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai

Apyvartos raida

2016–2024, EUR

01201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−2 tūkst.−2 tūkst.−2 tūkst.−2 tūkst.−2 tūkst.201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

01201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos000000000
Visos pajamos000000000
Pelnas prieš mokesčius000000000
Nuostolis prieš mokesčius2 2372 2482 2722 2542 2542 2542 2642 2572 262
Grynasis pelnas000000000
Grynasis nuostolis2 2372 2482 2722 2542 2542 2542 2642 2572 262
Ilgalaikis turtas318 307307 235296 164285 092274 020262 948251 877240 806229 735
Trumpalaikis turtas2 4302 3962 3392 3002 2602 2212 1712 1282 080
Visi įsipareigojimai000000000
Nuosavas kapitalas66 09263 84461 57259 31857 06454 81052 54650 28948 027

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−4,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Elmininkai" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 43 vietą tarp 51 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Anykščių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 262 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 48 027 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Elmininkai" apyvarta?

2024 m. Melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Elmininkai" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Elmininkai" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 2 262 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima Melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Elmininkai"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Elmininkų I k., Anykščių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą