Medžiotojų klubas "Okainėliai" — įmonės kodas 302675558
- Įmonės kodas
- 302675558
- PVN nr.
- 302675558
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Okainių k.
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Truskavos sen., Okainių k., Kalno g. 2, LT-58471, 58471 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Oct 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 163 | 198 | 268 | 262 | 233 | 314 | 146 | 133 | 156 | 155 |
| Visos pajamos | 163 | 198 | 268 | 262 | 233 | 314 | 146 | 133 | 156 | 155 |
| Pelnas prieš mokesčius | 156 | 191 | 229 | 220 | 191 | 272 | 104 | 86 | 102 | 101 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 156 | 191 | 229 | 220 | 191 | 272 | 104 | 86 | 102 | 101 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 794 | 992 | 1 260 | 1 522 | 1 713 | 1 985 | 2 089 | 2 175 | 2 277 | 2 378 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 992 | 1 522 | 1 713 | 1 985 | 2 089 | 2 175 | 2 277 | 2 378 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
Medžiotojų klubas "Okainėliai" 2024 m. nurodė 155 € apyvartą, tai yra 0,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 13 vietą tarp 14 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainių r. sav.. Įmonė uždirbo 101 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 65,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 2 378 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Žvejų klubas "Dotnuvėlės lynas" | Dotnuva | 365 | −147 | — |
| Vilainių medžiotojų klubas | Rudžių k. | 3 326 | −3 584 | — |
| Kėdainių rajono Taujankos medžiotojų būrelis | Pagirių k. | 3 999 | 0 | — |
| Kėdainių r. Balsių medžiotojų klubas | Gudžiūnų k. | 7 245 | 0 | — |
| Kėdainių r. medžiotojų klubas "Miškininkas" | Aristavos k. | 7 486 | −134 | — |
| Kėdainių r. Krakių medžiotojų klubas | Krakės | 8 938 | 519 | — |
| Kauno medžiotojų klubas "Nevėžis" | Svilių k. | 10 095 | 1 234 | — |
| Kėdainių r. Dotnuvos medžiotojų klubas | Daukšių k. | 11 456 | −1 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Medžiotojų klubas "Okainėliai" apyvarta?
2024 m. Medžiotojų klubas "Okainėliai" nurodė 155 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Medžiotojų klubas "Okainėliai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 101 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 65,2%.
Kokia veikla užsiima Medžiotojų klubas "Okainėliai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Okainių k., Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Medžiotojų klubas "Okainėliai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą