Medininkų bendruomenė — įmonės kodas 303138536

Įmonės kodas
303138536
PVN nr.
303138536
Regionas / savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Miestas
Medininkų k.
Adresas
Vilniaus r. sav., Medininkų sen., Medininkų k., Šiaurinė g. 1, LT-13192, 13192 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Tue Sep 10
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
54 € 60,6%
Grynasis pelnas (2024)
0 €
Grynojo pelno marža
0,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.3 tūkst.20152016201720202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

0120152016201720202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.3 tūkst.20152016201720202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.5 tūkst.20152016201720202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20152016201720202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1231902 8201 8481 36129213754
Visos pajamos1231902 8201 8481 36129213754
Pelnas prieš mokesčius00000000
Nuostolis prieš mokesčius00000000
Grynasis pelnas00000000
Grynasis nuostolis00000000
Ilgalaikis turtas05 6445 289
Trumpalaikis turtas613934965
Visi įsipareigojimai01 500500
Nuosavas kapitalas0004 5833 8154 09900

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Medininkų bendruomenė 2024 m. nurodė 54 € apyvartą, tai yra 60,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 98 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
KIEMELIŲ BENDRUOMENĖKiemelių k.540
Vaidotų krašto bendruomenės centrasVaidotų k.540
VšĮ "Oro menas"Vilkiškių k.480
Bonsų augintojų klubas "Sokan"Juodšilių k.480
Asociacija "Sveika aplinka"Rudaminos k.80−737
Dūkštų apylinkės gyventojų asociacijaMiežionių k.220
VšĮ "Sparčios reklamos autosportas"Marijampolio k.890
Nacionalinė kaskadininkų asociacijaNemėžio k.123−1 842

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Medininkų bendruomenė apyvarta?

2024 m. Medininkų bendruomenė nurodė 54 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Medininkų bendruomenė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.

Kokia veikla užsiima Medininkų bendruomenė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Medininkų k., Vilniaus r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą