MB "VN inžinerija" — įmonės kodas 304852523
- Įmonės kodas
- 304852523
- PVN nr.
- LT100012783813
- Regionas / savivaldybė
- Širvintų r. sav.
- Miestas
- Vileikiškių k.
- Adresas
- Širvintų r. sav., Musninkų sen., Vileikiškių k., Smailių g. 13, LT-19182, 19182 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7412 — Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu May 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 280 | 51 020 | 62 620 | 93 210 | 72 788 | 81 610 | 75 736 |
| Visos pajamos | 4 280 | 51 020 | 62 620 | 93 210 | 72 788 | 81 610 | 75 736 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 369 | 20 056 | 34 739 | 44 054 | 31 227 | 23 024 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 743 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 240 | 18 998 | 32 933 | 41 811 | 29 609 | 21 807 |
| Grynasis nuostolis | 743 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 371 | 1 784 | 5 045 | 7 733 | 5 822 | 48 992 | 49 455 |
| Trumpalaikis turtas | 3 884 | 6 986 | 13 346 | 22 303 | 35 684 | 24 914 | 28 448 |
| Visi įsipareigojimai | 4 998 | 7 273 | 12 711 | 14 623 | 7 809 | 56 482 | 38 672 |
| Nuosavas kapitalas | −743 | 1 497 | 5 680 | 15 413 | 33 697 | 17 424 | 39 231 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 150 NACE 7412 įmonių (2024).
Trumpai
MB "VN inžinerija" 2024 m. nurodė 75 736 € apyvartą, tai yra 7,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Širvintų r. sav.. Įmonė uždirbo 21 807 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 28,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 38 672 €, o nuosavas kapitalas — 39 231 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Vienas kiloniutonas" | Vilnius | 75 655 | −567 | — |
| MB "Anto" | Giraitės k. | 73 585 | 19 908 | — |
| MB "Kamega" | Klaipėda | 79 175 | 30 418 | — |
| Mažoji bendrija Craftella creations | Šilutė | 79 651 | 9 490 | 3 |
| UAB Penketukų studija | Vilnius | 82 405 | 7 768 | 4 |
| UAB "Studija Creata" | Vilnius | 82 879 | 63 100 | 2 |
| Stif studio, UAB | Druskininkai | 68 050 | 14 214 | 1 |
| MB "Konstrukcijų menas" | Raseiniai | 67 986 | 14 851 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Širvintų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — TOP 100 įmonių grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Širvintų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — TOP 100 įmonių grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2022 m.
- 27. vieta — TOP 100 įmonių grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 42. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 42. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 46 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "VN inžinerija" apyvarta?
2024 m. MB "VN inžinerija" nurodė 75 736 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "VN inžinerija" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 21 807 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 28,8%.
Kokia veikla užsiima MB "VN inžinerija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ (EVRK 7412), įsikūrusi Vileikiškių k., Širvintų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "VN inžinerija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą