MB "Konstrukcijų menas" — įmonės kodas 305664638

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305664638
PVN nr.
LT100014667210
Regionas / savivaldybė
Raseiniai
Miestas
Raseiniai
Adresas
Raseiniai, Vaižganto g. 6-28, LT-60128, 60128 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7412 — Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Mon Nov 30
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
68,0 tūkst. € 46,3%
Grynasis pelnas (2024)
14,9 tūkst. € 560,5%
Grynojo pelno marža
21,8%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2020–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.20202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos43 26045 62646 48167 986
Visos pajamos43 26045 62646 48167 986
Pelnas prieš mokesčius010 3380015 269
Nuostolis prieš mokesčius13903 6883 2250
Grynasis pelnas09 8210014 851
Grynasis nuostolis13903 6883 2250
Ilgalaikis turtas9 50012 1836 9345 42311 344
Trumpalaikis turtas07 55510 8038 13217 325
Visi įsipareigojimai1395562 2431 2861 549
Nuosavas kapitalas9 36119 18215 49412 26927 120

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 150 NACE 7412 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
21,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
5,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
54,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Konstrukcijų menas" 2024 m. nurodė 67 986 € apyvartą, tai yra 46,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Raseiniai. Įmonė uždirbo 14 851 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 21,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 549 €, o nuosavas kapitalas — 27 120 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Stif studio, UABDruskininkai68 05014 2141
MB RŪTVilnius66 56142 386
Kitokia agentūra, MBVilnius66 0075 540
UAB "Dimora.lt"Klaipėda64 6673 8102
UAB "Dizaino taškas"Kaunas64 38916 4482
MB "Anto"Giraitės k.73 58519 908
Fonografika, MBVilnius60 778−7272
MB "Vienas kiloniutonas"Vilnius75 655−567

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Konstrukcijų menas" apyvarta?

2024 m. MB "Konstrukcijų menas" nurodė 67 986 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Konstrukcijų menas" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 14 851 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 21,8%.

Kokia veikla užsiima MB "Konstrukcijų menas"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ (EVRK 7412), įsikūrusi Raseiniai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą