MB "Anto" — įmonės kodas 305730440

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305730440
PVN nr.
LT100014166614
Regionas / savivaldybė
Kauno r. sav.
Miestas
Giraitės k.
Adresas
Kauno r. sav., Užliedžių sen., Giraitės k., Vyšnių g. 6A-1, LT-54310, 54310 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7412 — Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Tue Apr 06
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
73,6 tūkst. € 1 143,4%
Grynasis pelnas (2024)
19,9 tūkst. € 484,1%
Grynojo pelno marža
27,1%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos64 9636 7605 91873 585
Visos pajamos64 9636 7605 91873 585
Pelnas prieš mokesčius6 2850020 260
Nuostolis prieš mokesčius08 2025 1830
Grynasis pelnas6 2850019 908
Grynasis nuostolis08 2025 1830
Ilgalaikis turtas0000
Trumpalaikis turtas5 567−119−64927 749
Visi įsipareigojimai−1 7187985 45113 941
Nuosavas kapitalas7 285−917−6 10013 808

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 150 NACE 7412 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
27,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
50,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
144,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Anto" 2024 m. nurodė 73 585 € apyvartą, tai yra 1 143,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 9 „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 19 908 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 27,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 941 €, o nuosavas kapitalas — 13 808 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Gyvenama sala"Drąseikių k.44 5053 6211
"Išmanusis projektavimas", MBJonučių II k.27 755−8 471
MB "Vyprojektai"Narsiečių k.25 0902 694
Artka design, MBKarkazų k.23 78520 433
UAB "Akustina"Ežerėlis20 2701 9131
Kedori group, MBNeveronių k.17 6643 905
MB Energy forceMitkūnų k.390 174−35 656
MB "Grafesa"Ringaudų k.412 064309 689

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Anto" apyvarta?

2024 m. MB "Anto" nurodė 73 585 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Anto" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 19 908 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 27,1%.

Kokia veikla užsiima MB "Anto"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ (EVRK 7412), įsikūrusi Giraitės k., Kauno r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą