MB "Vailauva" — įmonės kodas 303423542
- Įmonės kodas
- 303423542
- PVN nr.
- LT100012638811
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Raudonė
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Raudonė, Šilo g. 7, LT-74454, 74454 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4333 — Grindų ir sienų dengimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Oct 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 93 722 | 248 321 | 379 771 | 397 679 | 357 375 | 217 543 | 191 848 | 134 087 | 23 998 | 0 |
| Visos pajamos | 93 722 | 248 321 | 379 771 | 397 679 | 357 375 | 217 543 | 191 848 | 134 087 | 23 998 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 979 | 24 579 | 4 818 | 410 | 19 718 | 0 | 44 745 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 390 | 0 | 7 151 | 958 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 880 | 23 349 | 4 095 | 249 | 16 750 | 0 | 42 508 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 390 | 0 | 7 151 | 958 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 12 | 11 | 8 | 5 | 4 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 17 191 | 43 382 | 63 699 | 54 425 | 57 049 | 41 492 | 25 939 | 10 382 |
| Trumpalaikis turtas | 17 086 | 37 953 | 26 051 | 78 169 | 44 392 | 0 | 74 670 | 54 086 | 3 162 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 1 402 | −1 080 | 114 | 78 174 | 47 964 | 14 688 | 47 237 | 18 247 | 29 827 | 10 150 |
| Nuosavas kapitalas | 15 684 | 39 033 | 43 128 | 43 377 | 60 127 | 39 737 | 84 482 | 77 331 | −726 | 232 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 297 NACE 4333 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Vailauva" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Grindų ir sienų dengimas“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 150 €, o nuosavas kapitalas — 232 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grindų ir sienų dengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "JURA" | Vilnius | 0 | −229 | — |
| UAB "TULADA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Minklė" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Pastatų renovacija" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "BETONO DANGOS" | Klaipėda | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "SOLVĖJA" | Klaipėda | 0 | 0 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "STAKIPAS" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| UAB "Nespa" | Vilnius | 0 | −87 666 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2023 m.
- 25. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 49. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 36. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Vailauva" apyvarta?
2024 m. MB "Vailauva" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Vailauva" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima MB "Vailauva"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grindų ir sienų dengimas“ (EVRK 4333), įsikūrusi Raudonė, Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Vailauva"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą