MB "Švenčių fabrikas" — įmonės kodas 304717041

Įmonės kodas
304717041
PVN nr.
LT100012471619
Regionas / savivaldybė
Zarasų r. sav.
Miestas
Štadvilių k.
Adresas
Zarasų r. sav., Zarasų sen., Štadvilių k., Ežerėnų g. 14, LT-32103, 32103 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7420 — Fotografavimo veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Mon Nov 20
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
41 € 99,3%
Grynasis pelnas (2024)
−934 € 291,0%
Grynojo pelno marža
−2 278,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2017–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.20172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.20172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.20172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos2 9658 5362 4301 9263 7045 68541
Visos pajamos2 9658 5362 4301 9263 7045 68541
Pelnas prieš mokesčius02784 0379780655150
Nuostolis prieš mokesčius8600025300934
Grynasis pelnas02783 8359290624890
Grynasis nuostolis8600025300934
Ilgalaikis turtas024 68716 19210 0164 5642 534703100
Trumpalaikis turtas12413 7746 6184 1793 7414 1174 369956
Visi įsipareigojimai1015 5963 77335123403 12441
Nuosavas kapitalas1141 7424 2275 1564 9034 9651 9541 020

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 211 NACE 7420 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−2 278,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
3,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−91,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Švenčių fabrikas" 2024 m. nurodė 41 € apyvartą, tai yra 99,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Fotografavimo veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 934 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 41 €, o nuosavas kapitalas — 1 020 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Fotografavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Viešoji įstaiga "Fotografijos mokykla"Vilnius470
Asociacija "Foto-Šiauliai"Šiauliai300
UAB BURETAAlytus140
VšĮ "Kino paslaptis"Vilnius12−42
Mano sielos draugas, MBVilnius90−1 436
MB Gražus kadrasVilnius100−59
MB MajamiMarijampolė117117
MB "Senas kluonas"Papiškių k.125−453

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Švenčių fabrikas" apyvarta?

2024 m. MB "Švenčių fabrikas" nurodė 41 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Švenčių fabrikas" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 934 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima MB "Švenčių fabrikas"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Fotografavimo veikla“ (EVRK 7420), įsikūrusi Štadvilių k., Zarasų r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą