MB "Supuosi" — įmonės kodas 306220052
- Įmonės kodas
- 306220052
- PVN nr.
- LT100018443515
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Marijampolio k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Marijampolio sen., Marijampolio k., Gamyklos g. 1C, LT-13210, 13210 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9011 — Rašytojų ir kompozitorių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jan 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 15 859 | 35 580 |
| Visos pajamos | 15 859 | 35 580 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 048 | 1 454 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 048 | 1 381 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 107 |
| Trumpalaikis turtas | 2 257 | 9 368 |
| Visi įsipareigojimai | 199 | 7 036 |
| Nuosavas kapitalas | 2 058 | 3 439 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 60 NACE 9011 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Supuosi" 2024 m. nurodė 35 580 € apyvartą, tai yra 124,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 8 „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 1 381 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 036 €, o nuosavas kapitalas — 3 439 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Trys nulis penki | Didžiųjų Gulbinų k. | 34 890 | 19 832 | — |
| MB "Trys perspektyvos" | Vilnius | 35 251 | 591 | — |
| MB Nilsas | Vilnius | 37 055 | 4 502 | — |
| VšĮ "Postprojektai" | Kaunas | 33 351 | −5 929 | 1 |
| Dargužių amatų centras | Dargužių k. | 38 851 | −6 128 | 2 |
| VšĮ "Dokumedija" | Vilnius | 32 209 | 0 | 1 |
| VšĮ Teatro studija "Lulu" | Palanga | 31 566 | 16 739 | — |
| MB Saravinci Karalystė | Sarališkių vs. 2 | 40 050 | 104 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 28. vieta — TOP 100 įmonių rašytojų ir kompozitorių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — TOP 100 įmonių rašytojų ir kompozitorių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Supuosi" apyvarta?
2024 m. MB "Supuosi" nurodė 35 580 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Supuosi" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 381 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,9%.
Kokia veikla užsiima MB "Supuosi"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ (EVRK 9011), įsikūrusi Marijampolio k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Supuosi"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą