MB Saravinci Karalystė — įmonės kodas 305552817
- Įmonės kodas
- 305552817
- PVN nr.
- 305552817
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Sarališkių vs. 2
- Adresas
- Molėtų r. sav., Dubingių sen., Sarališkių vs. 2, LT-33254, 33254 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9011 — Rašytojų ir kompozitorių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun May 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 240 | 360 | 6 720 | 10 068 | 40 050 |
| Visos pajamos | 240 | 360 | 6 720 | 10 068 | 40 050 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 327 | 5 222 | 6 637 | 110 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 384 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 322 | 4 961 | 6 305 | 104 |
| Grynasis nuostolis | 384 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 067 | 9 998 | 74 391 | 11 614 | 12 601 |
| Visi įsipareigojimai | 829 | 834 | 266 | 410 | 1 293 |
| Nuosavas kapitalas | −384 | −62 | 4 899 | 11 204 | 11 308 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 60 NACE 9011 įmonių (2024).
Trumpai
MB Saravinci Karalystė 2024 m. nurodė 40 050 € apyvartą, tai yra 297,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 104 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 293 €, o nuosavas kapitalas — 11 308 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Garsas ir renginiai" | Vilnius | 40 370 | 94 | — |
| Dargužių amatų centras | Dargužių k. | 38 851 | −6 128 | 2 |
| MB Nilsas | Vilnius | 37 055 | 4 502 | — |
| MB "Supuosi" | Marijampolio k. | 35 580 | 1 381 | — |
| MB "Trys perspektyvos" | Vilnius | 35 251 | 591 | — |
| MB Trys nulis penki | Didžiųjų Gulbinų k. | 34 890 | 19 832 | — |
| VšĮ "Postprojektai" | Kaunas | 33 351 | −5 929 | 1 |
| VšĮ "Dokumedija" | Vilnius | 32 209 | 0 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — TOP 100 įmonių rašytojų ir kompozitorių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės rašytojų ir kompozitorių veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 51. vieta — TOP 100 įmonių rašytojų ir kompozitorių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės rašytojų ir kompozitorių veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Saravinci Karalystė apyvarta?
2024 m. MB Saravinci Karalystė nurodė 40 050 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Saravinci Karalystė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 104 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,3%.
Kiek darbuotojų turi MB Saravinci Karalystė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Saravinci Karalystė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ (EVRK 9011), įsikūrusi Sarališkių vs. 2, Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Saravinci Karalystė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą