MB studija "Morela" — įmonės kodas 304877505
- Įmonės kodas
- 304877505
- PVN nr.
- 304877505
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, P. Cvirkos g. 3-9, LT-68178, 68178 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jul 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €—
Grynasis pelnas (2024)
0 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 250 | 8 774 | 11 777 | 7 592 | 7 280 | — | 0 |
| Visos pajamos | 7 250 | 8 774 | 11 777 | 7 592 | 7 280 | — | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 611 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 388 | 0 | 335 | 93 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 611 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 388 | 0 | 335 | 93 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 406 | 263 | 120 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 541 | 304 | 288 | 22 | 50 | 50 | 50 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 152 | 121 | 121 | 242 | 242 | 242 |
| Nuosavas kapitalas | 611 | 222 | 237 | −98 | −191 | −191 | −191 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
MB studija "Morela" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 9 vietą tarp 9 „Architektūros veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 242 €, o nuosavas kapitalas — −191 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Architektūros veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Bekeris ir partneriai" | Marijampolė | 830 | −11 133 | 1 |
| MB "Nišos projektai" | Marijampolė | 1 460 | 1 404 | — |
| MB "Broderna" | Marijampolė | 5 250 | 2 007 | 1 |
| UAB "Žyraiva" | Marijampolė | 35 525 | 3 778 | 1 |
| MB "Valdo archstudija" | Marijampolė | 69 286 | 24 191 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Niša" | Marijampolė | 73 965 | −17 046 | 7 |
| UAB "Abu architektai" | Marijampolė | 83 602 | 20 301 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "EUROPOS CENTRAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB studija "Morela" apyvarta?
2024 m. MB studija "Morela" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB studija "Morela" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima MB studija "Morela"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB studija "Morela"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą