MB "Nišos projektai" — įmonės kodas 302962978

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
302962978
PVN nr.
302962978
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Panevėžio g. 96, LT-68268, 68268 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7111 — Architektūros veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Tue Jan 15
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 460 € 1 360,0%
Grynasis pelnas (2024)
1 404 € 2 364,5%
Grynojo pelno marža
96,2%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2017–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.14 tūkst.20172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.20172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.14 tūkst.20172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.20172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos13 6451 4802802509002751001 460
Visos pajamos13 6451 4802802509002751001 460
Pelnas prieš mokesčius9 750820000001 404
Nuostolis prieš mokesčius007331 427910145620
Grynasis pelnas9 263779000001 404
Grynasis nuostolis007331 427910145620
Ilgalaikis turtas00000000
Trumpalaikis turtas10 34510 3639 6308 2037 2537 1087 0467 050
Visi įsipareigojimai7384141410000
Nuosavas kapitalas9 60710 3229 5898 1627 2537 1087 0467 050

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
96,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
19,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Nišos projektai" 2024 m. nurodė 1 460 € apyvartą, tai yra 1 360,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 9 „Architektūros veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 1 404 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 96,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 7 050 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Architektūros veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Bekeris ir partneriai"Marijampolė830−11 1331
MB "Broderna"Marijampolė5 2502 0071
UAB "Žyraiva"Marijampolė35 5253 7781
MB "Valdo archstudija"Marijampolė69 28624 191
Uždaroji akcinė bendrovė "Niša"Marijampolė73 965−17 0467
UAB "Abu architektai"Marijampolė83 60220 3012
MB Planavimo vizijaKlaipėda1 450−8611
MB Rokas Bizulis ir architektaiAkademija1 500−9991

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Nišos projektai" apyvarta?

2024 m. MB "Nišos projektai" nurodė 1 460 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Nišos projektai" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 404 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 96,2%.

Kokia veikla užsiima MB "Nišos projektai"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą