MB "Spalvos aidas" — įmonės kodas 304032607
- Įmonės kodas
- 304032607
- PVN nr.
- 304032607
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, R. Juknevičiaus g. 26-309, LT-68209, 68209 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7412 — Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Apr 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 850 | 570 | 3 118 | 2 525 | 4 777 | 2 560 | 1 800 | 1 370 | 630 | 1 166 |
| Visos pajamos | 3 850 | 570 | 3 118 | 2 525 | 4 777 | 2 560 | 1 800 | 1 370 | 630 | 1 166 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 77 | 0 | 0 | 2 144 | 482 | 338 | 0 | 0 | 1 166 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 48 | 0 | 586 | 1 827 | 0 | 0 | 0 | 428 | 633 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 76 | 0 | 0 | 2 144 | 458 | 321 | 0 | 0 | 1 001 |
| Grynasis nuostolis | 48 | 0 | 586 | 1 827 | 0 | 0 | 0 | 428 | 633 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 369 | 1 180 | 2 195 | 148 | 2 313 | 2 598 | 932 | 345 | 618 | 1 784 |
| Visi įsipareigojimai | 2 407 | 1 142 | 253 | 33 | 54 | 66 | 193 | 34 | 940 | 1 105 |
| Nuosavas kapitalas | −38 | 38 | 1 942 | 115 | 2 259 | 2 532 | 739 | 311 | −322 | 679 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 150 NACE 7412 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Spalvos aidas" 2024 m. nurodė 1 166 € apyvartą, tai yra 85,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 1 001 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 85,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 105 €, o nuosavas kapitalas — 679 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Prometėjo ugnis" | Marijampolė | 13 959 | −1 098 | — |
| MB "Misija sukurti" | Vilnius | 1 022 | 784 | — |
| MB Gartis | Vilnius | 1 001 | 992 | — |
| MB "BEprojects" | Vilnius | 1 350 | 706 | — |
| MB Dantų krapštukas | Didžiasalio k. | 1 356 | 397 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Kointas" | Kaunas | 975 | −576 | — |
| UAB "Shkolnikovo architektūra" | Neringa | 968 | −1 427 | 1 |
| UAB "Gryllus" | Šalčininkai | 1 495 | −2 072 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Spalvos aidas" apyvarta?
2024 m. MB "Spalvos aidas" nurodė 1 166 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Spalvos aidas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 001 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 85,8%.
Kokia veikla užsiima MB "Spalvos aidas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ (EVRK 7412), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Spalvos aidas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą