MB "Prometėjo ugnis" — įmonės kodas 304773086
- Įmonės kodas
- 304773086
- PVN nr.
- 304773086
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, J. Basanavičiaus a. 16-2, LT-68307, 68307 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7412 — Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Feb 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 22 989 | 20 879 | 18 703 | 13 959 |
| Visos pajamos | — | 22 989 | 20 879 | 18 703 | 13 959 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 962 | 2 225 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 85 | 0 | 0 | 1 098 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 962 | 2 225 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 85 | 0 | 0 | 1 098 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 1 321 | 3 283 | 5 387 | 4 301 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 200 | 1 200 | 1 200 | 1 200 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 121 | 2 083 | 4 187 | 3 101 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 150 NACE 7412 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Prometėjo ugnis" 2024 m. nurodė 13 959 € apyvartą, tai yra 25,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 1 098 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 200 €, o nuosavas kapitalas — 3 101 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Afroditos dizainas" | Vilnius | 14 000 | −2 767 | — |
| MB Green Meeny | Kaunas | 14 000 | 1 871 | — |
| UAB BP Print | Kaunas | 13 750 | 269 | 1 |
| Antonovo MB | Visaginas | 13 679 | −3 583 | — |
| MB Modernus projektas | Šilalė | 13 250 | 371 | — |
| MB "Gintarės dizainas" | Panevėžys | 13 185 | 4 893 | — |
| MB LC inžinerinės konsultacijos | Vilnius | 14 800 | 0 | — |
| UAB "Movisuals" | Kaunas | 15 084 | −3 821 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 81. vieta — TOP 100 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2024 m.
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2022 m.
- 94. vieta — TOP 100 įmonių grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Prometėjo ugnis" apyvarta?
2024 m. MB "Prometėjo ugnis" nurodė 13 959 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Prometėjo ugnis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 098 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Prometėjo ugnis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ (EVRK 7412), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Prometėjo ugnis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą