MB Skaičių kelionė — įmonės kodas 306072881
- Įmonės kodas
- 306072881
- PVN nr.
- LT100017829217
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Snaigupės k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Leipalingio sen., Snaigupės k., Paraistės g. 16, LT-66382, 66382 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6920 — Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun May 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 440 | 11 215 | 19 770 |
| Visos pajamos | 1 440 | 11 215 | 19 770 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 086 | 7 131 | 13 762 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 086 | 6 769 | 13 070 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 623 | 416 |
| Trumpalaikis turtas | 1 141 | 2 999 | 13 755 |
| Visi įsipareigojimai | 35 | 1 187 | 1 091 |
| Nuosavas kapitalas | 1 106 | 2 435 | 13 080 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 599 NACE 6920 įmonių (2024).
Trumpai
MB Skaičių kelionė 2024 m. nurodė 19 770 € apyvartą, tai yra 76,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 13 070 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 66,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 091 €, o nuosavas kapitalas — 13 080 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Onvikta" | Gailiūnų k. | 146 657 | 285 605 | 4 |
| MB "Arnila" | Vilnius | 19 767 | 1 678 | — |
| UAB "Tvarkinga buhalterija" | Vilnius | 19 785 | 4 789 | 1 |
| UK Consulting MB | Trakai | 19 803 | 8 | — |
| Individuali įmonė | Kaunas | 19 900 | 13 921 | — |
| MB "Išmaniosios apskaitos sprendimai" | Vilnius | 19 601 | 1 263 | — |
| MB Lengvas balansas | Klaipėda | 20 000 | 1 221 | — |
| MB "Gevinera" | Klaipėda | 19 525 | 694 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 12 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.
- 9. vieta — TOP 10 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 17. vieta — Naujos įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Skaičių kelionė apyvarta?
2024 m. MB Skaičių kelionė nurodė 19 770 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Skaičių kelionė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 13 070 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 66,1%.
Kokia veikla užsiima MB Skaičių kelionė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ (EVRK 6920), įsikūrusi Snaigupės k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Skaičių kelionė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą