Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais įmonės Lietuvoje (EVRK 6920)
Sekcija N — Profesinė ir mokslinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
3 482
Bendra apyvarta
683,7 mln €▲ 6,9%
Darbuotojai
11 847
Medianinė marža
13,8%
Augimas (metinis)
+6,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 6920
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "SPECTATOR" | Vilniaus r. sav. | 89 880 941 | 18 308 453 | 6 | |
| 2 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ERNST & YOUNG BALTIC" | Vilnius | 37 710 000 | 3 169 000 | 395 | |
| 3 | Citco Fund Services Lithuania, UAB | Vilnius | 28 685 000 | 1 111 000 | 597 | |
| 4 | UAB "SKP finansai" | Kaunas | 21 787 508 | 1 271 634 | 7 | |
| 5 | Akcinė bendrovė "Audimas" | Kaunas | 19 848 000 | −189 000 | 10 | |
| 6 | UAB "Edenred Finance" | Vilnius | 18 485 000 | 1 269 000 | 153 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "PricewaterhouseCoopers" | Vilnius | 15 678 599 | 2 280 687 | 184 | |
| 8 | UAB "Medicare LT" | Kaunas | 15 050 110 | −46 108 | 5 | |
| 9 | "KPMG Baltics", UAB | Vilnius | 13 828 259 | 634 754 | 275 | |
| 10 | Viešoji įstaiga Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba | Kėdainių r. sav. | 13 811 527 | 1 643 325 | 369 | |
| 11 | ECIT NORIAN, UAB | Vilnius | 13 738 639 | 673 025 | 342 | |
| 12 | UAB "August verslo grupė" | Širvintų r. sav. | 13 394 000 | 1 743 000 | 6 | |
| 13 | UAB Verslo aptarnavimo centras | Vilnius | 11 323 202 | 205 475 | 428 | |
| 14 | Dana Lithuania UAB | Vilnius | 9 256 102 | 63 779 | 200 | |
| 15 | NKT Lithuania, UAB | Kaunas | 8 091 924 | 302 993 | 136 | |
| 16 | BIOVELA GROUP, UAB | Vilnius | 7 626 071 | 1 673 942 | 124 | |
| 17 | Citco Governance Services Lithuania, UAB | Vilnius | 7 110 000 | 430 000 | 139 | |
| 18 | UAB "DELOITTE LIETUVA" | Vilnius | 6 857 102 | 890 702 | 79 | |
| 19 | Mano Būstas, UAB | Vilnius | 6 625 000 | 2 350 000 | 88 | |
| 20 | Grant Thornton Baltic UAB | Vilnius | 6 210 306 | 914 212 | 111 | |
| 21 | Baltic Assist Finance, UAB | Vilnius | 5 454 691 | 217 516 | 83 | |
| 22 | UAB "Robolabs" | Vilnius | 5 310 149 | 282 924 | 87 | |
| 23 | Nordgain, UAB | Vilnius | 4 870 606 | 422 215 | 83 | |
| 24 | BDO auditas ir apskaita, UAB | Kaunas | 4 627 298 | 93 588 | 103 | |
| 25 | UAB "BNM Finance" | Vilnius | 4 532 359 | 179 473 | 117 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "LEINONEN" | Vilnius | 4 195 033 | 169 704 | 88 | |
| 27 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "AUDIFINA" | Vilnius | 4 168 857 | 290 521 | 84 | |
| 28 | HGFS UAB | Kauno r. sav. | 3 089 456 | 7 306 | 93 | |
| 29 | UAB "1stopVAT" | Vilnius | 2 845 933 | −169 583 | 41 | |
| 30 | "Imlitex Service Center", UAB | Kaunas | 2 514 004 | −100 673 | 58 | |
| 31 | UAB buhalterės.lt | Vilnius | 2 263 459 | 87 047 | 9 | |
| 32 | PKF In salvo, UAB | Kaunas | 2 205 532 | 525 645 | 34 | |
| 33 | UAB "EVA paslaugos" | Kėdainiai | 2 112 759 | 286 932 | 33 | |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "RÖDL & PARTNER" | Vilnius | 1 926 656 | 159 005 | 29 | |
| 35 | UAB "ADMONEO" | Vilnius | 1 916 929 | 370 721 | 39 | |
| 36 | UAB "ROSK Consulting" | Vilnius | 1 902 436 | 336 175 | 44 | |
| 37 | UAB Meso group | Klaipėda | 1 889 568 | 253 059 | 31 | |
| 38 | Mjolnir logistic UAB | Vilnius | 1 774 320 | 272 180 | 5 | |
| 39 | UAB "Apskaitos projektas" | Kauno r. sav. | 1 736 500 | 342 009 | 27 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "TEZAURUS KONSULTACIJOS" | Vilnius | 1 649 336 | 307 833 | 18 | |
| 41 | Numeri, UAB | Vilnius | 1 603 105 | 171 993 | 30 | |
| 42 | UAB "Pagautė" | Vilnius | 1 555 278 | 104 730 | 24 | |
| 43 | Moore Mackonis, UAB | Vilnius | 1 548 451 | 200 385 | 26 | |
| 44 | AFServices, UAB | Vilnius | 1 502 872 | 192 692 | 25 | |
| 45 | UAB Greencarrier Service Center | Klaipėda | 1 479 177 | −1 180 | 51 | |
| 46 | UAB "On ads" | Vilnius | 1 422 210 | 819 499 | 8 | |
| 47 | UAB "BPO House" | Vilnius | 1 413 434 | 85 128 | 29 | |
| 48 | UAB "Finance United" | Kaunas | 1 369 611 | 110 561 | 21 | |
| 49 | Micro Matic SSC UAB | Kaunas | 1 323 000 | 105 000 | — | — |
| 50 | JAS Shared Services Lithuania UAB | Klaipėda | 1 214 565 | 80 525 | 32 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Prie Nevėžio" | Panevėžys | 1 177 288 | 34 960 | 30 | |
| 52 | MB Levante assets | Vilnius | 1 163 159 | 22 961 | 14 | |
| 53 | UAB "Financial accounting & law group" | Vilnius | 1 155 756 | 214 435 | 5 | |
| 54 | UAB Vivide | Vilniaus m. sav. | 1 116 600 | −43 507 | 33 | |
| 55 | UAB "Audito nauda" | Pasvalys | 1 107 296 | 197 737 | 25 | |
| 56 | UAB Nexia JK | Vilnius | 1 081 280 | 12 150 | 25 | |
| 57 | UAB Forvis Mazars Lithuania Accounting | Vilnius | 1 079 297 | 59 131 | 22 | |
| 58 | UAB "Apskaita visiems" | Klaipėda | 1 059 669 | 24 389 | 19 | |
| 59 | UAB Forvis Mazars Lithuania Tax | Vilnius | 1 032 205 | 47 891 | 7 | |
| 60 | Litofer, UAB | Šiauliai | 1 008 613 | 16 353 | 1 | |
| 61 | UAB "Audita" | Vilnius | 983 101 | 267 809 | 6 | |
| 62 | UAB "ELV projektai" | Kaunas | 973 116 | 55 369 | 23 | |
| 63 | UAB "Visi Apskaitos Sprendimai" | Vilnius | 968 615 | 124 963 | 20 | |
| 64 | UAB "Kenova NT" | Neringa | 931 290 | −18 120 | 8 | |
| 65 | UAB "INVENTA GROUP" | Vilnius | 908 930 | 31 042 | 15 | |
| 66 | UAB "Baulera" | Vilnius | 908 118 | 21 890 | 21 | |
| 67 | UAB BUHALTERIJOS CENTRAS | Kaunas | 901 666 | 75 146 | 21 | |
| 68 | UAB Forvis Mazars Lithuania Audit | Vilnius | 889 752 | 80 453 | 17 | |
| 69 | UAB Skaidri apskaitos sistema | Vilnius | 888 888 | 145 355 | 25 | |
| 70 | UAB "Finansistas" | Kaunas | 875 902 | 258 840 | 14 | |
| 71 | Uždaroji akcinė bendrovė "PROVISUS" | Vilnius | 867 933 | 223 846 | 15 | |
| 72 | UAB "Added Value" | Vilnius | 857 543 | 74 739 | 14 | |
| 73 | ETL-Baltic Group, UAB | Vilnius | 839 132 | 11 030 | 7 | |
| 74 | TaxCube, UAB | Vilnius | 837 521 | 156 400 | 9 | |
| 75 | UAB "Apskaitos bitės" | Kretinga | 832 531 | 7 033 | 38 | |
| 76 | MB "Finmila" | Šiauliai | 829 771 | −12 399 | 13 | |
| 77 | UAB "Creada" | Vilnius | 812 796 | 11 750 | 13 | |
| 78 | UAB "Eilika" | Kaunas | 800 905 | 255 473 | 20 | |
| 79 | UAB "Finansų analizės ir valdymo sprendimai" | Vilnius | 775 140 | 116 491 | 15 | |
| 80 | Safe Glory UAB | Vilnius | 765 567 | 445 757 | 2 | — |
| 81 | UAB "Newsec finance LT" | Vilnius | 762 127 | 134 848 | 13 | |
| 82 | UAB Vanagas Hub | Vilnius | 754 562 | −1 089 204 | 8 | — |
| 83 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "TEZAURUS AUDITAS" | Vilnius | 754 254 | 145 502 | 17 | |
| 84 | UAB "AGROPROJEKTAI" | Kaunas | 746 970 | 344 873 | 1 | |
| 85 | Pretax UAB | Vilnius | 744 225 | 64 689 | 14 | |
| 86 | UAB "Timebase" | Vilnius | 735 848 | 278 411 | 3 | |
| 87 | Eureka.lt, MB | Vilnius | 732 921 | 53 283 | 14 | |
| 88 | Uždaroji akcinė bendrovė "Aurita" | Kaunas | 726 829 | −6 351 | 18 | |
| 89 | UAB "VAKARŲ APSKAITOS GRUPĖ" | Klaipėda | 722 618 | 5 985 | 13 | |
| 90 | UAB "Definra" | Kaunas | 718 346 | 60 069 | 14 | |
| 91 | UAB "Teisingas pasirinkimas" ir Ko | Panevėžys | 717 914 | 120 077 | 21 | |
| 92 | UAB "Itdeal" | Vilniaus r. sav. | 705 271 | 303 223 | 1 | |
| 93 | UAB Ernadas | Kaunas | 697 134 | 394 924 | 12 | |
| 94 | UAB Crowe LT | Vilnius | 678 984 | 262 170 | 8 | |
| 95 | UAB "Travel Traders" | Vilnius | 678 847 | 2 193 817 | 15 | |
| 96 | UAB JUNGTINĖ AUDITORIŲ KONTORA | Vilnius | 676 854 | 6 532 | — | |
| 97 | Įvesk MB | Vilnius | 670 648 | 85 714 | 11 | |
| 98 | UAB "Profinas" | Vilnius | 667 518 | 96 602 | 9 | |
| 99 | Uždaroji akcinė bendrovė "Skaidrus verslas" | Klaipėda | 664 837 | −654 | 3 | |
| 100 | UAB Garant Business Solutions | Klaipėda | 658 893 | 42 532 | 19 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 1 443 | 345 265 474 | 6 691 | 14,8% |
| Kaunas | 463 | 115 978 164 | 1 521 | 11,2% |
| Vilniaus r. sav. | 163 | 98 349 383 | 213 | 19,9% |
| Klaipėda | 244 | 23 558 401 | 735 | 9,7% |
| Kėdainių r. sav. | 8 | 14 025 595 | 373 | 14,1% |
| Širvintų r. sav. | 13 | 13 720 843 | 13 | 13,0% |
| Kauno r. sav. | 119 | 11 591 294 | 308 | 12,0% |
| Panevėžys | 81 | 6 710 413 | 242 | 14,3% |
| Šiauliai | 112 | 5 686 775 | 250 | 11,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 74 | 3 463 787 | 104 | 15,2% |
| Kėdainiai | 23 | 3 307 888 | 60 | 23,1% |
| Alytus | 49 | 2 835 045 | 101 | 13,7% |
| Vilniaus m. sav. | 24 | 2 373 335 | 60 | 16,9% |
| Kretinga | 20 | 2 321 799 | 89 | 4,9% |
| Marijampolė | 33 | 1 804 872 | 63 | 30,7% |
| Šilutė | 19 | 1 786 407 | 45 | 25,3% |
| Neringa | 7 | 1 707 543 | 23 | 30,0% |
| Ukmergė | 25 | 1 534 623 | 42 | 13,5% |
| Palanga | 18 | 1 340 198 | 37 | 9,5% |
| Šiaulių r. sav. | 23 | 1 270 612 | 45 | 22,6% |
| Pasvalys | 3 | 1 157 368 | 25 | 17,9% |
| Panevėžio r. sav. | 20 | 1 147 929 | 44 | 10,5% |
| Mažeikiai | 27 | 1 125 371 | 47 | 26,4% |
| Tauragė | 13 | 1 039 227 | 30 | 29,5% |
| Druskininkai | 10 | 995 641 | 20 | 22,5% |
| Šilutės r. sav. | 10 | 928 773 | 25 | 8,0% |
| Jonavos r. sav. | 15 | 913 746 | 22 | 19,4% |
| Telšiai | 7 | 636 886 | 18 | 13,8% |
| Telšių r. sav. | 9 | 618 354 | 20 | 11,6% |
| Šilalė | 6 | 616 891 | 24 | 20,2% |
| Utena | 13 | 610 472 | 17 | 4,0% |
| Plungės r. sav. | 7 | 567 187 | 17 | 16,1% |
| Jonava | 14 | 510 308 | 24 | 12,6% |
| Alytaus r. sav. | 15 | 497 792 | 12 | 17,5% |
| Trakų r. sav. | 23 | 496 252 | 17 | 10,6% |
| Elektrėnai | 9 | 492 944 | 12 | 15,2% |
| Šilalės r. sav. | 6 | 466 231 | 18 | 19,6% |
| Vilkaviškio r. sav. | 7 | 464 454 | 16 | 19,3% |
| Jurbarkas | 5 | 446 941 | 10 | 14,0% |
| Vilkaviškis | 5 | 439 159 | 12 | 11,6% |
| Raseiniai | 5 | 435 986 | 14 | 14,7% |
| Zarasų r. sav. | 8 | 395 461 | 11 | 7,6% |
| Elektrėnų sav. | 20 | 377 174 | 22 | 16,5% |
| Šakių r. sav. | 4 | 341 423 | 16 | 5,1% |
| Rietavas | 4 | 340 077 | 9 | 45,9% |
| Marijampolės sav. | 6 | 337 668 | 14 | 8,0% |
| Kaišiadorys | 7 | 333 112 | 9 | 17,2% |
| Gargždai | 10 | 324 116 | 21 | 6,0% |
| Radviliškis | 7 | 318 418 | 15 | 28,2% |
| Rokiškis | 4 | 306 175 | 13 | 8,4% |
| Jurbarko r. sav. | 4 | 305 865 | 10 | 17,9% |
| Kelmės r. sav. | 7 | 291 298 | 10 | 15,6% |
| Visaginas | 7 | 282 542 | 9 | 34,7% |
| Raseinių r. sav. | 8 | 270 368 | 7 | 31,9% |
| Trakai | 6 | 270 094 | 4 | 27,6% |
| Ignalina | 6 | 268 333 | 5 | 54,3% |
| Akmenės r. sav. | 6 | 263 621 | 6 | 17,9% |
| Kretingos r. sav. | 9 | 258 411 | 10 | 25,1% |
| Švenčionių r. sav. | 7 | 257 616 | 10 | 3,3% |
| Joniškis | 3 | 252 847 | 6 | 21,2% |
| Biržai | 4 | 241 523 | 8 | 40,9% |
| Mažeikių r. sav. | 11 | 241 158 | 12 | 22,6% |
| Širvintos | 5 | 239 702 | 5 | 17,1% |
| Ukmergės r. sav. | 3 | 221 005 | 11 | 5,7% |
| Varėna | 5 | 201 061 | 6 | 33,1% |
| Ignalinos r. sav. | 5 | 200 942 | 8 | 26,3% |
| Kaišiadorių r. sav. | 9 | 190 512 | 4 | 9,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 6 | 182 609 | 7 | 1,5% |
| Anykščiai | 6 | 176 950 | 6 | 35,7% |
| Kelmė | 6 | 175 028 | 7 | 6,2% |
| Molėtų r. sav. | 5 | 170 105 | 4 | −9,2% |
| Varėnos r. sav. | 3 | 167 785 | 7 | 5,3% |
| Druskininkų sav. | 2 | 166 427 | 4 | 130,4% |
| Utenos r. sav. | 6 | 154 075 | 5 | 21,0% |
| Biržų r. sav. | 4 | 150 185 | 3 | 10,4% |
| Tauragės r. sav. | 4 | 148 352 | 6 | 1,5% |
| Anykščių r. sav. | 6 | 145 045 | 6 | 24,6% |
| Kupiškis | 2 | 132 354 | 10 | −0,8% |
| Skuodas | 4 | 129 351 | 4 | 36,7% |
| Šakiai | 3 | 99 214 | 5 | 13,1% |
| Molėtai | 6 | 95 888 | 3 | 15,6% |
| Rokiškio r. sav. | 2 | 88 914 | 5 | 13,2% |
| Švenčionys | 2 | 86 546 | 6 | 12,2% |
| Kazlų Rūda | 2 | 84 529 | 5 | 3,3% |
| Prienai | 3 | 83 773 | 4 | 14,8% |
| Naujoji Akmenė | 3 | 72 526 | — | 17,4% |
| Joniškio r. sav. | 2 | 70 964 | 2 | 34,2% |
| Plungė | 7 | 67 430 | 10 | 39,2% |
| Pasvalio r. sav. | 3 | 55 152 | — | 3,8% |
| Lazdijų r. sav. | 4 | 51 101 | 4 | 11,1% |
| Šalčininkai | 2 | 49 690 | 1 | 49,0% |
| Pakruojis | 2 | 49 230 | 2 | 41,8% |
| Prienų r. sav. | 2 | 43 317 | 2 | 7,9% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 41 325 | — | 25,6% |
| Birštono sav. | 1 | 36 750 | — | 27,3% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 28 005 | 1 | −1,7% |
| Pagėgiai | 1 | 25 220 | 1 | 46,6% |
| Kupiškio r. sav. | 2 | 22 572 | 2 | −10,7% |
| Kalvarija | 2 | 22 458 | 1 | −4,0% |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 21 706 | 1 | 34,8% |
| Birštonas | 1 | 20 133 | — | 23,2% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 14 897 | — | 8,7% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 12 920 | — | 54,0% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 3 | 10 600 | 2 | −41,1% |
| Pagėgių sav. | 1 | 960 | — | — |
| Lazdijai | 1 | 0 | — | — |
| Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 2 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais veiklos srityje 2022 m.