MB "Roko statybos" — įmonės kodas 303470022
- Įmonės kodas
- 303470022
- PVN nr.
- 303470022
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių m. sav.
- Miestas
- Šiaulių m. sav.
- Adresas
- Šiaulių m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Nov 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 27 296 | 18 245 | 0 | — | 21 411 | 13 300 |
| Visos pajamos | 27 296 | 18 245 | 0 | — | 21 411 | 13 300 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 088 | 0 | 0 | 0 | 2 810 | 3 399 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 088 | 5 926 | 0 | 0 | 2 583 | 3 229 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 460 | 460 | 0 | 0 | 1 917 | 1 417 |
| Trumpalaikis turtas | 2 894 | 10 868 | 100 | 100 | 14 573 | 5 816 |
| Visi įsipareigojimai | 2 236 | 4 285 | 0 | 0 | 13 980 | 1 494 |
| Nuosavas kapitalas | 1 117 | 7 043 | 100 | 100 | 2 510 | 5 739 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 303 NACE 4335 įmonių (2022).
Trumpai
MB "Roko statybos" 2022 m. nurodė 13 300 € apyvartą, tai yra 37,9% mažiau nei 2021 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Šiaulių m. sav.. Įmonė uždirbo 3 229 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 24,3%. 2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 494 €, o nuosavas kapitalas — 5 739 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Tiesios durys" | Karmėlavos II k. | 13 305 | 7 565 | — |
| MB "VTV ecostatyba" | Sauginių k. | 13 285 | 5 531 | — |
| UAB "Aronvela" | Vilnius | 13 390 | −20 662 | 6 |
| UAB "Lisona" | Kaunas | 13 410 | 2 553 | 2 |
| UAB "Larkada" | Vilnius | 13 421 | 8 894 | 1 |
| MB Viliusta msd | Giraitės k. | 13 168 | 1 084 | — |
| UAB International Trade ABC | Vilnius | 13 151 | −8 190 | 2 |
| UAB "Stabdaila" | Vilnius | 13 138 | −24 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 19. vieta — Didžiausios Šiaulių m. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 15. vieta — Didžiausios Šiaulių m. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių m. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Roko statybos" apyvarta?
2022 m. MB "Roko statybos" nurodė 13 300 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Roko statybos" dirba pelningai?
Taip. 2022 m. įmonė uždirbo 3 229 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 24,3%.
Kiek darbuotojų turi MB "Roko statybos"?
2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Roko statybos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Šiaulių m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Roko statybos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą