MB "Reskaneris" — įmonės kodas 304954154
- Įmonės kodas
- 304954154
- PVN nr.
- 304954154
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Gailiušių k.
- Adresas
- Molėtų r. sav., Mindūnų sen., Gailiušių k., Malkesto g. 6B, LT-33200, 33200 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8623 — Odontologinės priežiūros praktikos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Nov 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | — | 13 002 | 13 812 | 15 465 | 15 530 | 24 353 |
| Visos pajamos | 0 | — | 13 002 | 13 812 | 15 465 | 15 530 | 24 353 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 638 | 0 | 0 | 0 | 6 426 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 217 | 0 | 5 903 | 9 159 | 2 809 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 556 | 0 | 0 | 0 | 6 426 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 217 | 0 | 5 903 | 9 159 | 2 809 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 48 198 | 38 519 | 28 839 | 19 160 | 9 480 | 2 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 625 | 13 148 | 9 393 | 6 908 | 8 158 | 1 896 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 29 040 | 33 577 | 10 399 | 11 750 | 10 485 | 12 001 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | −217 | 1 340 | 27 833 | 14 318 | 7 153 | −10 103 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 180 NACE 8623 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Reskaneris" 2024 m. nurodė 24 353 € apyvartą, tai yra 56,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 6 426 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 26,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 001 €, o nuosavas kapitalas — −10 103 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Meidenta" | Mindūnų k. | 127 022 | 31 743 | 1 |
| MB "Viktorija Šimkutė" | Šiauliai | 24 296 | 554 | — |
| UAB "Sanus" | Vilkaviškis | 24 441 | 517 | 2 |
| UAB "Švarus dantukas" | Panevėžys | 24 460 | −10 344 | 1 |
| UAB "Dental House" | Klaipėda | 24 528 | −202 457 | 4 |
| Odontologijos klinika "Aukselis", UAB | Kaunas | 24 071 | 7 566 | 2 |
| Individuali įmonė | Kaunas | 24 052 | 2 098 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Jugailė" | Šilutė | 24 710 | 2 970 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Reskaneris" apyvarta?
2024 m. MB "Reskaneris" nurodė 24 353 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Reskaneris" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 426 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 26,4%.
Kiek darbuotojų turi MB "Reskaneris"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Reskaneris"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ (EVRK 8623), įsikūrusi Gailiušių k., Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Reskaneris"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą