MB "Meidenta" — įmonės kodas 304952203
- Įmonės kodas
- 304952203
- PVN nr.
- LT100012866214
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Mindūnų k.
- Adresas
- Molėtų r. sav., Mindūnų sen., Mindūnų k., Beržų g. 7A, LT-33202, 33202 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8623 — Odontologinės priežiūros praktikos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Nov 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 6 389 | — | 93 579 | 102 488 | 127 022 |
| Visos pajamos | — | — | 6 389 | — | 93 579 | 102 488 | 127 022 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 309 | 0 | 22 355 | 11 134 | 33 414 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 309 | 0 | 22 355 | 10 577 | 31 743 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 33 958 | 26 082 | 25 280 | 16 263 | 43 195 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 1 072 | 3 778 | 45 878 | 48 720 | 59 818 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 26 559 | 8 603 | 11 649 | 3 357 | 16 443 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | −8 389 | 12 497 | 34 851 | 45 428 | 78 842 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 180 NACE 8623 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Meidenta" 2024 m. nurodė 127 022 € apyvartą, tai yra 23,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 31 743 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 25,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 443 €, o nuosavas kapitalas — 78 842 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Monikos klinika | Šiauliai | 127 200 | 54 362 | 3 |
| MB "Tiesūs dantys" | Kaunas | 127 209 | 9 023 | — |
| MB Gs odontologijos klinika | Tauragė | 126 542 | 9 843 | 2 |
| UAB "Dantų metodai" | Kaunas | 127 516 | 682 | 5 |
| UAB Pamario odontologijos klinika | Šilutė | 127 617 | 7 231 | 6 |
| UAB "SERAPIS" | Vilnius | 126 388 | 11 925 | 7 |
| UAB "Renadenta" | Utena | 127 765 | 2 151 | 7 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "PROTHESIS" | Vilnius | 126 195 | 4 108 | 6 |
Įtraukta į reitingus
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 46 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 39 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Meidenta" apyvarta?
2024 m. MB "Meidenta" nurodė 127 022 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Meidenta" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 31 743 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 25,0%.
Kiek darbuotojų turi MB "Meidenta"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Meidenta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ (EVRK 8623), įsikūrusi Mindūnų k., Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Meidenta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą