MB Rbconstruction — įmonės kodas 306059115

Įmonės kodas
306059115
PVN nr.
306059115
Regionas / savivaldybė
Druskininkų sav.
Miestas
Neravų k.
Adresas
Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Neravų k., Gojaus g. 7-2, LT-66411, 66411 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4399 — Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Apr 06
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
28,1 tūkst. € 18,4%
Grynasis pelnas (2024)
2 156 € 15,7%
Grynojo pelno marža
7,7%
Darbuotojai
2 100,0%

Apyvartos raida

2022–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.30 tūkst.202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−3 tūkst.−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.30 tūkst.202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01122202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis202220232024
Grynosios pardavimo pajamos11 58023 71328 079
Visos pajamos11 58023 71328 079
Pelnas prieš mokesčius01 9642 272
Nuostolis prieš mokesčius2 02100
Grynasis pelnas01 8642 156
Grynasis nuostolis2 02100
Vidutinis darbuotojų skaičius112
Ilgalaikis turtas000
Trumpalaikis turtas7032022 507
Visi įsipareigojimai2 624259339
Nuosavas kapitalas−1 921−572 168

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 668 NACE 4399 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
7,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
14,0 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
13,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
99,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Rbconstruction 2024 m. nurodė 28 079 € apyvartą, tai yra 18,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 2 156 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 7,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 339 €, o nuosavas kapitalas — 2 168 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Norėja"Klaipėda28 083−22 1962
UAB Puraco BalticVilnius28 183−2 584
MB "Asutis"Vilnius28 259−8181
MB Darbai aukštyjeKaunas27 884−95
UAB "Jordeimis"Šilutė27 4294133
MB "Merkrista"Poderiškių k.28 8066871
MB Montero paslaugosVilnius28 938−2 6932
UAB Pajūrio statybos grupėKretinga28 9762 2402

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Rbconstruction apyvarta?

2024 m. MB Rbconstruction nurodė 28 079 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Rbconstruction dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 156 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 7,7%.

Kiek darbuotojų turi MB Rbconstruction?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB Rbconstruction?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ (EVRK 4399), įsikūrusi Neravų k., Druskininkų sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą