MB Ramo statyba — įmonės kodas 305642684
- Įmonės kodas
- 305642684
- PVN nr.
- 305642684
- Regionas / savivaldybė
- Šakiai
- Miestas
- Šakiai
- Adresas
- Šakiai, Papartynų g. 8B-34, LT-71136, 71136 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Oct 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 900 | 26 670 | 35 100 | 38 713 | 12 303 |
| Visos pajamos | 5 900 | 26 670 | 35 100 | 38 713 | 12 303 |
| Pelnas prieš mokesčius | 538 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 10 856 | 10 943 | 10 059 | 23 406 |
| Grynasis pelnas | 511 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 11 085 | 11 089 | 10 264 | 23 406 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 914 | 659 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 638 | 1 969 | 2 191 | 1 526 | 1 280 |
| Visi įsipareigojimai | 27 | 12 415 | 24 640 | 33 984 | 56 485 |
| Nuosavas kapitalas | 611 | −10 446 | −21 535 | −31 799 | −55 205 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
MB Ramo statyba 2024 m. nurodė 12 303 € apyvartą, tai yra 68,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Šakiai. Įmonė metus baigė patyrusi 23 406 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 56 485 €, o nuosavas kapitalas — −55 205 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Egidijaus santechnika" | Šakiai | 10 097 | 122 | — |
| MB "Rtg statyba" | Šakiai | 7 763 | 1 054 | — |
| MB "MS Bau" | Šakiai | 30 405 | 7 706 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė Smartapdaila | Buivydiškių k. | 12 307 | −16 058 | 1 |
| NB projektai MB | Vilnius | 12 340 | 1 438 | — |
| MB Mljp | Vilnius | 12 229 | 3 494 | — |
| MB "Santveda" | Vilnius | 12 409 | 7 523 | — |
| MB Mano apdailos darbai | Akmenės r. sav. | 12 412 | −7 753 | — |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Šakiai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 21 įmonių statyba veiklos srityje (Šakiai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Šakiai) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 21 įmonių statyba veiklos srityje (Šakiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 99. vieta — Didžiausios Šakiai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausios Šakiai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Šakiai įmonės pagal apyvartą 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Ramo statyba apyvarta?
2024 m. MB Ramo statyba nurodė 12 303 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Ramo statyba dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 23 406 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB Ramo statyba?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Ramo statyba?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Šakiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Ramo statyba?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą