MB "Egidijaus santechnika" — įmonės kodas 304788241
- Įmonės kodas
- 304788241
- PVN nr.
- LT100011763611
- Regionas / savivaldybė
- Šakiai
- Miestas
- Šakiai
- Adresas
- Šakiai, V. Kudirkos g. 22F-36, LT-71124, 71124 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Mar 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 78 672 | 17 152 | 13 289 | — | 2 531 | 8 319 | 10 097 |
| Visos pajamos | 78 672 | 17 152 | 13 289 | — | 2 531 | 8 319 | 10 097 |
| Pelnas prieš mokesčius | 30 770 | 454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 3 830 | 21 912 | 16 524 | 5 293 | 0 |
| Grynasis pelnas | 30 770 | 431 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 3 830 | 21 912 | 16 524 | 5 293 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 7 077 | 7 076 | 7 400 | 6 415 | 5 060 | 3 918 | 3 479 |
| Trumpalaikis turtas | 26 063 | 26 749 | 20 671 | 6 144 | 10 700 | 10 815 | 6 182 |
| Visi įsipareigojimai | 2 170 | 2 424 | 2 000 | 8 400 | 28 125 | 32 391 | 27 197 |
| Nuosavas kapitalas | 30 970 | 31 401 | 26 071 | 4 159 | −12 365 | −17 658 | −17 536 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Egidijaus santechnika" 2024 m. nurodė 10 097 € apyvartą, tai yra 21,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Šakiai. Įmonė uždirbo 122 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 27 197 €, o nuosavas kapitalas — −17 536 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Ramo statyba | Šakiai | 12 303 | −23 406 | 1 |
| MB "Rtg statyba" | Šakiai | 7 763 | 1 054 | — |
| MB "MS Bau" | Šakiai | 30 405 | 7 706 | — |
| MB Konstrima | Kretinga | 10 134 | 1 222 | — |
| MB "Berpa" | Kaunas | 10 172 | −2 345 | — |
| MB Elarsa | Kulių k. | 10 016 | 2 107 | — |
| UAB "Intersales" | Vilnius | 10 000 | 5 805 | 1 |
| MB Black deer LT | Vilnius | 10 256 | 364 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Šakiai) 2024 m.
- 19. vieta — TOP 21 įmonių statyba veiklos srityje (Šakiai) pagal apyvartą 2024 m.
- 19. vieta — TOP 21 įmonių statyba veiklos srityje (Šakiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2021 m.▼ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Egidijaus santechnika" apyvarta?
2024 m. MB "Egidijaus santechnika" nurodė 10 097 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Egidijaus santechnika" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 122 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,2%.
Kokia veikla užsiima MB "Egidijaus santechnika"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Šakiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Egidijaus santechnika"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą