MB "Pirmi langai" — įmonės kodas 304585351

Įmonės kodas
304585351
PVN nr.
LT100014549014
Regionas / savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Miestas
Vilniaus m. sav.
Adresas
Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4332 — Staliaus dirbinių įrengimas
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Jul 19
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2022)
148,3 tūkst. € 81,1%
Grynasis pelnas (2022)
−374 € 96,1%
Grynojo pelno marža
−0,3%
Darbuotojai
4

Apyvartos raida

2017–2022, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.201720182019202020212022

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.201720182019202020212022

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.201720182019202020212022Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01234201720182019202020212022

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.201720182019202020212022Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201720182019202020212022
Grynosios pardavimo pajamos23 24853 56744 01621 73081 930148 348
Visos pajamos23 24853 56744 01621 73081 930148 348
Pelnas prieš mokesčius019 1624 7163 51800
Nuostolis prieš mokesčius12 3430009 605374
Grynasis pelnas018 7884 3583 33800
Grynasis nuostolis12 3430009 605374
Vidutinis darbuotojų skaičius214
Ilgalaikis turtas000000
Trumpalaikis turtas1 44611 29016 94519 83210 40046 937
Visi įsipareigojimai13 7893 0454 3423 6763 84840 759
Nuosavas kapitalas−12 3438 24512 60316 1566 5526 178

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 216 NACE 4332 įmonių (2022).

Grynojo pelno marža
−0,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
37,1 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
86,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−6,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Pirmi langai" 2022 m. nurodė 148 348 € apyvartą, tai yra 81,1% daugiau nei 2021 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 374 € grynąjį nuostolį. 2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 40 759 €, o nuosavas kapitalas — 6 178 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Uždaroji akcinė bendrovė "Fragmentas"Kaunas151 038−10 3996
UAB "Namėja"Kaunas143 185−5 2946
"Ankela", UABPanevėžys141 77919 0164
UAB "Gregas"Vilnius155 42416 8623
UAB "Maxran"Vilnius155 77521 9552
UAB "VEROLA"Vilnius140 3186 4503
MB "Statfirm"Vilnius138 84550 913
UAB "Borgė"Vilnius138 78111 6942

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Pirmi langai" apyvarta?

2022 m. MB "Pirmi langai" nurodė 148 348 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Pirmi langai" dirba pelningai?

2022 m. įmonė patyrė 374 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi MB "Pirmi langai"?

2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB "Pirmi langai"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Staliaus dirbinių įrengimas“ (EVRK 4332), įsikūrusi Vilniaus m. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą