MB Monreal&glow — įmonės kodas 306405097

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
306405097
PVN nr.
306405097
Regionas / savivaldybė
Šiaulių r. sav.
Miestas
Vinkšnėnų k.
Adresas
Šiaulių r. sav., Šiaulių kaimiškoji sen., Vinkšnėnų k., Liepų g. 5, LT-76121, 76121 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Sep 06
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
3 700 € 2,9%
Grynasis pelnas (2024)
1 000 € 6,4%
Grynojo pelno marža
27,0%
Darbuotojai
1

Apyvartos raida

2023–2024, EUR

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.20232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

02004006008001 tūkst.20232024

Pajamos ir rezultatas

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.20232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

00011120232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.20232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20232024
Grynosios pardavimo pajamos3 5953 700
Visos pajamos3 5953 700
Pelnas prieš mokesčius9401 000
Nuostolis prieš mokesčius00
Grynasis pelnas9401 000
Grynasis nuostolis00
Vidutinis darbuotojų skaičius1
Ilgalaikis turtas00
Trumpalaikis turtas1 0402 040
Visi įsipareigojimai00
Nuosavas kapitalas1 0402 040

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
27,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
3 700 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
49,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Monreal&glow 2024 m. nurodė 3 700 € apyvartą, tai yra 2,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Šiaulių r. sav.. Įmonė uždirbo 1 000 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 27,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 2 040 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Grožio raktas"Kairiai10 0921 734
MB kirpykla "Miražas"Ginkūnų k.13 5371 481
UAB "Oistus" grožio centrasBubių k.45 980−7 6353
Red and Black Salon MBVilnius3 5092 168
MB "DRX"Panevėžys3 909−3 261
"Kosmetikos paslaugos", UABVilnius3 913−5 2282
MB RobinzonasVilnius4 00066
UAB "Senamiesčio fėjos"Telšiai3 381−2 2751

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Monreal&glow apyvarta?

2024 m. MB Monreal&glow nurodė 3 700 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Monreal&glow dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 000 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 27,0%.

Kiek darbuotojų turi MB Monreal&glow?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB Monreal&glow?

Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Vinkšnėnų k., Šiaulių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą