MB kirpykla "Miražas" — įmonės kodas 145103739
- Įmonės kodas
- 145103739
- PVN nr.
- 145103739
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių r. sav.
- Miestas
- Ginkūnų k.
- Adresas
- Šiaulių r. sav., Ginkūnų sen., Ginkūnų k., Svajonių g. 38, LT-81498, 81498 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon May 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 780 | 3 768 | 5 643 | 12 747 | 13 980 | 13 537 |
| Visos pajamos | 3 780 | 3 768 | 5 643 | 12 747 | 13 980 | 13 537 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 191 | 4 969 | 1 559 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 831 | 1 765 | 235 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 2 191 | 4 969 | 1 481 |
| Grynasis nuostolis | 1 831 | 1 765 | 235 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 227 | 137 | 46 | 1 | 1 331 | 951 |
| Trumpalaikis turtas | 4 197 | 2 094 | 2 286 | 4 495 | 8 170 | 9 984 |
| Visi įsipareigojimai | 1 013 | 585 | 922 | 895 | 931 | 1 057 |
| Nuosavas kapitalas | 3 411 | 1 646 | 1 410 | 3 601 | 8 570 | 9 878 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).
Trumpai
MB kirpykla "Miražas" 2024 m. nurodė 13 537 € apyvartą, tai yra 3,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Šiaulių r. sav.. Įmonė uždirbo 1 481 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 10,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 057 €, o nuosavas kapitalas — 9 878 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Grožio raktas" | Kairiai | 10 092 | 1 734 | — |
| MB Monreal&glow | Vinkšnėnų k. | 3 700 | 1 000 | 1 |
| UAB "Oistus" grožio centras | Bubių k. | 45 980 | −7 635 | 3 |
| UAB "Verslo gija" | Vilnius | 13 509 | −375 | 2 |
| MB Grožio salonas "Duetas" | Vilnius | 13 475 | 2 465 | — |
| Naser MB | Vilnius | 13 710 | 8 215 | 1 |
| MB šunų fizinio parengimo centras "Superšuo" | Kėbonių k. | 13 321 | −110 | — |
| MB "Normali kirpykla" | Kaunas | 13 299 | 9 787 | — |
Įtraukta į reitingus
- 67. vieta — TOP 100 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) 2023 m.
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — TOP 100 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB kirpykla "Miražas" apyvarta?
2024 m. MB kirpykla "Miražas" nurodė 13 537 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB kirpykla "Miražas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 481 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 10,9%.
Kokia veikla užsiima MB kirpykla "Miražas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Ginkūnų k., Šiaulių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB kirpykla "Miražas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą