MB "MM technika" — įmonės kodas 302973921

Įmonės kodas
302973921
PVN nr.
LT100019145518
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Tarpučių g. 170, LT-68132, 68132 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
2511 — Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Sun Jan 27
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
15,1 tūkst. € 51,4%
Grynasis pelnas (2024)
407 € 94,9%
Grynojo pelno marža
2,7%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.20152018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−15 tūkst.−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.20152018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.20152018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.20152018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20152018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos41 54511 29136 21714 1405 81931 12715 129
Visos pajamos41 54511 29136 21714 1405 81931 12715 129
Pelnas prieš mokesčius09 90805 65555908 456429
Nuostolis prieš mokesčius45402040010 75100
Grynasis pelnas09 41305 38253108 033407
Grynasis nuostolis45402040010 75100
Ilgalaikis turtas1 4361 6201 5409964885932 3692 247
Trumpalaikis turtas1498 3316 41910 2636 5735 3277 4037 315
Visi įsipareigojimai1 7376912 4023205914 86968870
Nuosavas kapitalas−1529 2605 55710 9396 4701 0519 0849 492

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 435 NACE 2511 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
2,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
4,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "MM technika" 2024 m. nurodė 15 129 € apyvartą, tai yra 51,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 407 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 70 €, o nuosavas kapitalas — 9 492 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB BefoKaunas14 978−6 045
MB Metalo profiliavimasVilnius15 3151 398
UAB "Metvera"Garliava14 941−1 3411
UAB "SD Global group"Klaipėda15 3538862
MB MetalkonsulŽlibinų k.14 780768
MB "Vaideta"Giedručių k.15 498−3 853
MB PikolitaKaunas14 681−1 483
VšĮ "Verslumo ugdymas ir skatinimas"Žemaičių Kalvarija14 455−15 7524

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "MM technika" apyvarta?

2024 m. MB "MM technika" nurodė 15 129 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "MM technika" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 407 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,7%.

Kokia veikla užsiima MB "MM technika"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamyba“ (EVRK 2511), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą