MB "Lubų sistemos" — įmonės kodas 304638327

Įmonės kodas
304638327
PVN nr.
LT100011158213
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Vasario 16-osios g. 10-48, LT-68301, 68301 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4332 — Staliaus dirbinių įrengimas
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Sep 13
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 305 € 93,1%
Grynasis pelnas (2024)
−2 921 € 30,8%
Grynojo pelno marža
−223,8%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2017–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.20172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

00011120172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.20172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos5 25231 16443 57773 94416 59946 24218 8251 305
Visos pajamos5 25231 16443 57773 94416 59946 24218 8251 305
Pelnas prieš mokesčius002 0768 5010000
Nuostolis prieš mokesčius2822 336005 7356 2822 2332 921
Grynasis pelnas002 0768 0910000
Grynasis nuostolis2822 336005 7356 2822 2332 921
Vidutinis darbuotojų skaičius11111
Ilgalaikis turtas02 2962 6342 2341 8342 6942 0470
Trumpalaikis turtas1 1214414 2406 4827 1915 2491 1910
Visi įsipareigojimai1 4025 3557 4161 1677 21012 4109 9389 622
Nuosavas kapitalas−281−2 618−5427 5491 815−4 467−6 700−9 622

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 213 NACE 4332 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−223,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Lubų sistemos" 2024 m. nurodė 1 305 € apyvartą, tai yra 93,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 2 921 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 622 €, o nuosavas kapitalas — −9 622 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Montavis"Marijampolė11 144−2 91738
UAB Jungtinis žuvies realizavimo centrasVilnius1 35711 9531
UAB "Durys LT"Vilnius1 500−2 1461
MB "Travensa"Beinoraičių k.1 500−947
MB "Langų montažas ir valymas"Vilnius1 540−3 1313
UAB "BRAMER"Kaunas1 000−50 7085
UAB "Tekora"Šiauliai985−1 7971
Uždaroji akcinė bendrovė "ADIRSTA"Anykščiai968−9 9833

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Lubų sistemos" apyvarta?

2024 m. MB "Lubų sistemos" nurodė 1 305 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Lubų sistemos" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 2 921 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima MB "Lubų sistemos"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Staliaus dirbinių įrengimas“ (EVRK 4332), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą