MB "Import 123" — įmonės kodas 305692705
- Įmonės kodas
- 305692705
- PVN nr.
- LT100014120818
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 32 477 | 52 813 | 3 032 | 702 |
| Visos pajamos | 32 477 | 52 813 | 3 032 | 702 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 263 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 27 878 | 17 541 | 853 |
| Grynasis pelnas | 1 263 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 27 878 | 17 541 | 853 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 090 | 1 450 | 1 232 | 671 |
| Trumpalaikis turtas | 2 153 | 12 046 | 11 002 | 11 014 |
| Visi įsipareigojimai | 1 880 | 40 011 | 56 290 | 56 594 |
| Nuosavas kapitalas | 1 363 | −26 515 | −44 056 | −44 909 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Import 123" 2024 m. nurodė 702 € apyvartą, tai yra 76,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 6 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 853 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 56 594 €, o nuosavas kapitalas — −44 909 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Inžinerinis kodas" | Grigiškių m. | 475 | −2 249 | 2 |
| Luxus Flumine, UAB | Vilniaus m. sav. | 6 560 | −2 610 | 2 |
| MB BALTIC CARPENTERS | Grigiškių m. | 19 346 | −10 415 | — |
| MB Aj apdaila ir renovacija | Grigiškių m. | 20 036 | 671 | 2 |
| MB "Erto apdaila" | Vilniaus m. sav. | 37 707 | −1 072 | 4 |
| UAB "Comestata" | Vilnius | 665 | −94 151 | 2 |
| MB "Batiment Tsitsenas Renovation" | Vilnius | 750 | −107 | — |
| MB "Gražuolė ir pabaisa" | Kaunas | 640 | 324 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Import 123" apyvarta?
2024 m. MB "Import 123" nurodė 702 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Import 123" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 853 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Import 123"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Import 123"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą