MB Grožio terapijos studija — įmonės kodas 304929966
- Įmonės kodas
- 304929966
- PVN nr.
- 304929966
- Regionas / savivaldybė
- Anykščių r. sav.
- Miestas
- Vikonių k.
- Adresas
- Anykščių r. sav., Anykščių sen., Vikonių k., Troškūnų g. 2, LT-29174, 29174 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Oct 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 8 139 | 10 331 | 11 542 | 8 790 | 9 223 | 5 814 |
| Visos pajamos | — | 8 139 | 10 331 | 11 542 | 8 790 | 9 223 | 5 814 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 248 | 0 | 3 758 | 1 015 | 525 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 | 0 | 694 | 0 | 0 | 0 | 2 288 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 186 | 0 | 3 570 | 964 | 499 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 | 0 | 694 | 0 | 0 | 0 | 2 288 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 13 187 | 10 103 | 6 839 | 5 174 | 1 547 | 413 |
| Trumpalaikis turtas | 16 018 | 4 236 | 2 889 | 7 152 | 5 916 | 6 784 | 5 067 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 906 | 329 | 919 | 215 | 88 | 12 |
| Nuosavas kapitalas | 2 540 | 3 527 | 2 833 | 6 403 | 7 367 | 7 756 | 5 468 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).
Trumpai
MB Grožio terapijos studija 2024 m. nurodė 5 814 € apyvartą, tai yra 37,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Anykščių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 288 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 €, o nuosavas kapitalas — 5 468 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Grožio elegija | Stankutiškių k. | 5 802 | −8 595 | — |
| MB "Samgailė" | Šiauliai | 5 855 | 2 388 | — |
| MB "Viena antroji" | Šiauliai | 5 890 | 129 | — |
| M3 Kosmetologija, MB | Vilnius | 6 021 | 37 | — |
| MB "Baltoji mimoza" | Varėna | 6 029 | 89 | 2 |
| MB "Snezhkova" | Vilnius | 5 577 | −414 | — |
| MB "Astos" ilgalaikio makiažo studija | Telšiai | 5 572 | −2 312 | 1 |
| MB "Keturiasdešimt septyni" | Vilnius | 6 065 | 3 859 | — |
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Anykščių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Anykščių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Grožio terapijos studija apyvarta?
2024 m. MB Grožio terapijos studija nurodė 5 814 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Grožio terapijos studija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 288 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB Grožio terapijos studija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Vikonių k., Anykščių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Grožio terapijos studija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą