MB "Gerų pokyčių masažai" — įmonės kodas 304759460
- Įmonės kodas
- 304759460
- PVN nr.
- 304759460
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Dainavos g. 12, LT-68272, 68272 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Feb 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 270 | 3 640 | 3 810 | 5 330 | 5 390 | 3 160 | 3 220 |
| Visos pajamos | 3 270 | 3 640 | 3 810 | 5 330 | 5 390 | 3 160 | 3 220 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 464 | 923 | 1 937 | 209 | 0 | 150 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 607 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 462 | 877 | 1 840 | 199 | 0 | 142 |
| Grynasis nuostolis | 418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 607 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 194 | 160 | 1 080 | 2 978 | 3 124 | 1 415 | 1 565 |
| Visi įsipareigojimai | 592 | 97 | 140 | 197 | 144 | 134 | 142 |
| Nuosavas kapitalas | −398 | 63 | 940 | 2 781 | 2 980 | 1 281 | 1 423 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Gerų pokyčių masažai" 2024 m. nurodė 3 220 € apyvartą, tai yra 1,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 142 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 142 €, o nuosavas kapitalas — 1 423 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Geros savijautos terapijos, MB | Marijampolė | 1 225 | 383 | — |
| UAB "Visolgita" | Marijampolė | 11 621 | −2 045 | 2 |
| UAB SUN SHOP | Vilnius | 3 118 | 3 118 | — |
| MB "Darna kūnui" | Kaunas | 3 428 | 7 659 | — |
| UAB "Ievos grožio namai" | Virbališkių k. | 3 000 | −30 | 2 |
| N.VYTUVIENĖS MAŽOJI BENDRIJA | Klaipėda | 3 561 | −3 057 | — |
| FitRoll City, MB | Vilnius | 2 846 | −15 069 | — |
| MB Kūnas ir siela | Vilnius | 2 807 | 418 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Gerų pokyčių masažai" apyvarta?
2024 m. MB "Gerų pokyčių masažai" nurodė 3 220 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Gerų pokyčių masažai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 142 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,4%.
Kokia veikla užsiima MB "Gerų pokyčių masažai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Gerų pokyčių masažai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą