MB ELADY — įmonės kodas 303034861
- Įmonės kodas
- 303034861
- PVN nr.
- LT100011706219
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio g. 1-22, LT-68160, 68160 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Apr 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 9 483 | 26 509 | 41 755 | 40 738 | 24 325 | 30 555 | 26 312 | 20 481 | 13 901 | 2 092 |
| Visos pajamos | 9 483 | 26 509 | 41 755 | 40 738 | 24 325 | 30 555 | 26 312 | 20 481 | 13 901 | 2 092 |
| Pelnas prieš mokesčius | 567 | 0 | 579 | 0 | 0 | 4 407 | 2 757 | 379 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 196 | 0 | 5 247 | 2 630 | 0 | 0 | 0 | 1 859 | 1 871 |
| Grynasis pelnas | 510 | 0 | 567 | 0 | 0 | 4 407 | 2 741 | 359 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 196 | 0 | 5 247 | 2 630 | 0 | 0 | 0 | 1 859 | 1 871 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4 651 | 4 910 | 6 052 | 3 422 | 2 699 | 4 117 | 5 150 | 4 290 | 2 377 | 10 |
| Visi įsipareigojimai | 1 633 | 3 088 | 3 664 | 4 837 | 6 744 | 3 755 | 2 047 | 829 | 775 | 280 |
| Nuosavas kapitalas | 3 018 | 1 822 | 2 388 | −1 415 | −4 045 | 362 | 3 103 | 3 461 | 1 602 | −270 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 978 NACE 4711 įmonių (2024).
Trumpai
MB ELADY 2024 m. nurodė 2 092 € apyvartą, tai yra 85,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 8 „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 1 871 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 280 €, o nuosavas kapitalas — −270 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Rimos krautuvėlė | Marijampolė | 27 557 | 4 170 | 2 |
| UAB "Augepa" | Marijampolė | 107 851 | −5 812 | 2 |
| UAB "Togamis" | Vilnius | 2 097 | −659 | — |
| X solutions, MB | Vilnius | 2 086 | −277 | — |
| UAB "Trys karūnos" | Kaišiadorys | 2 100 | 1 630 | 1 |
| MB "Inovatyvios idėjos" | Kaunas | 2 081 | −269 | — |
| UAB Diduma | Mitkūnų k. | 2 127 | 1 062 | 1 |
| MB Tos arbatos | Vilnius | 2 164 | −4 864 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB ELADY apyvarta?
2024 m. MB ELADY nurodė 2 092 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB ELADY dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 871 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB ELADY?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ (EVRK 4711), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB ELADY?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą