Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais įmonės Lietuvoje (EVRK 4711)
Sekcija G — Prekyba
Aktyvios įmonės (2024)
1 435
Bendra apyvarta
7,0 mlrd. €▲ 5,6%
Darbuotojai
40 636
Medianinė marža
0,9%
Augimas (metinis)
+5,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4711
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MAXIMA LT, UAB | Vilnius | 2 208 938 000 | 123 930 000 | 11 082 | |
| 2 | IKI Lietuva, UAB | Vilnius | 934 062 000 | 16 163 000 | 5 373 | |
| 3 | UAB "Lidl Lietuva" | Vilnius | 870 571 000 | 16 337 000 | 2 819 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "NORFOS MAŽMENA" | Vilnius | 866 076 643 | 21 042 213 | 3 340 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "RIMI LIETUVA" | Vilnius | 478 885 860 | −2 146 372 | 3 204 | |
| 6 | UAB "Orbio world" | Kaunas | 153 191 002 | 1 957 013 | 179 | |
| 7 | UAB "Gelsva" | Vilnius | 141 741 555 | 3 624 629 | 601 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eiginta" | Kaunas | 97 750 526 | 7 813 496 | 547 | |
| 9 | UAB "Valientė" | Vilnius | 65 176 115 | 1 175 692 | 246 | |
| 10 | UAB "Reitan Convenience Lithuania" | Vilnius | 58 486 599 | 1 871 399 | 778 | |
| 11 | UAB "Gulbelė" | Šakiai | 52 874 022 | 3 163 287 | 380 | |
| 12 | UAB "Čia Market" | Telšiai | 49 264 221 | 59 360 | 531 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "Grūstė" | Mažeikiai | 41 354 466 | 616 450 | 401 | |
| 14 | UAB Travel Retail Vilnius | Vilnius | 36 697 000 | 5 193 000 | 116 | |
| 15 | UAB "LUPRA" | Šiauliai | 32 859 464 | 1 312 525 | 306 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "KILMINĖ" | Kaunas | 30 132 260 | 1 625 247 | 211 | |
| 17 | UAB Utenos prekyba | Utena | 29 562 140 | 1 578 042 | 323 | |
| 18 | UAB S. Jurkus ir partneriai | Telšiai | 29 294 291 | 822 066 | 304 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilniaus kooperacijos prekyba" | Vilnius | 24 781 766 | 1 067 808 | 168 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Svaita" | Zarasų r. sav. | 21 662 369 | 204 102 | 160 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "STILSENA" | Šiauliai | 21 170 383 | 72 193 | 240 | |
| 22 | Aibės prekyba, UAB | Vilnius | 19 403 744 | 90 993 | 150 | |
| 23 | Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvas | Kėdainiai | 18 300 043 | 455 464 | 122 | |
| 24 | UAB "Barbora" | Vilnius | 18 234 663 | −6 793 693 | 761 | |
| 25 | UAB "Litproduktai" | Vilnius | 16 986 637 | 248 911 | 78 | |
| 26 | Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas | Ukmergė | 16 785 156 | 301 444 | 149 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltijos gėrimai" | Joniškis | 14 688 326 | 905 541 | 135 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Indritus" | Pasvalys | 13 170 590 | 257 913 | 191 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "Staginis" | Varėnos r. sav. | 13 117 764 | 289 005 | 118 | |
| 30 | Individuali įmonė | Kaunas | 11 514 236 | 961 341 | — | — |
| 31 | UAB "Prisma LT" | Vilnius | 11 350 000 | −19 975 000 | — | |
| 32 | UAB "Gabera" | Mažeikių r. sav. | 10 797 824 | 229 477 | 77 | |
| 33 | Širvintų vartotojų kooperatyvas "Veivera" | Širvintos | 10 762 121 | 250 948 | 117 | |
| 34 | UAB "Marijampolės prekyba" | Marijampolė | 10 153 711 | 243 255 | 109 | |
| 35 | UAB "Šilutės prekyba" | Šilutė | 9 952 457 | 523 769 | 102 | |
| 36 | UAB Jotrungės prekyba | Jonava | 9 632 209 | 417 208 | 76 | |
| 37 | UAB "SALMA" | Neringa | 9 440 065 | 625 178 | 60 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "SIBENA" | Kėdainiai | 9 412 101 | 133 091 | 80 | |
| 39 | Kaišiadorių vartotojų kooperatyvas | Kaišiadorys | 8 232 131 | 55 807 | 94 | |
| 40 | UAB "VK prekyba" | Klaipėda | 8 066 279 | 182 248 | 72 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "KANRUGĖ" | Pakruojis | 7 713 728 | 13 786 | 128 | |
| 42 | Molėtų rajono vartotojų kooperatyvas | Molėtai | 7 678 820 | 114 130 | 75 | |
| 43 | Anykščių rajono vartotojų kooperatyvas | Anykščiai | 7 381 835 | 229 580 | 91 | |
| 44 | UAB "Assorti" | Vilnius | 7 123 400 | −955 745 | 64 | |
| 45 | UAB "Ignasta" | Vilniaus r. sav. | 7 027 681 | 131 285 | 54 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "Nabatėja" | Šiauliai | 6 997 248 | 303 323 | 81 | |
| 47 | UAB "IVV sourcing" | Vilnius | 6 952 259 | 163 243 | 53 | |
| 48 | MB "Jusaveta" | Kelmės r. sav. | 6 931 010 | 29 742 | 70 | |
| 49 | UAB "Srovė" | Vilkaviškio r. sav. | 6 825 825 | 74 912 | 82 | |
| 50 | UAB "Top market" | Vilniaus r. sav. | 6 793 321 | 146 089 | 46 | |
| 51 | UAB Wolt Services LT | Vilnius | 6 758 278 | −61 550 | 46 | |
| 52 | Akcinė bendrovė "Pasvalio žemtiekimas" | Pasvalys | 6 485 399 | 195 881 | 79 | |
| 53 | Akcinė bendrovė "Imeda" | Ignalina | 6 363 814 | 92 636 | 71 | |
| 54 | Klaipėdos rajono Gargždų vartotojų kooperatyvas (kooperatinė bendrovė) | Gargždai | 6 007 321 | 30 711 | 74 | |
| 55 | Kauno rajono centrinis vartotojų kooperatyvas | Kauno r. sav. | 5 947 319 | −37 177 | 65 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "VAIKOMA" | Panevėžys | 5 798 477 | 68 508 | 58 | |
| 57 | Raseinių vartotojų kooperatyvas "Dubysa" | Raseiniai | 5 665 412 | 45 489 | 63 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gapijus" | Mažeikiai | 5 501 050 | 182 302 | 19 | |
| 59 | UAB "DNC prekyba" | Kaunas | 5 313 102 | 4 787 | 52 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "Bočiupis" | Kupiškis | 5 294 745 | −170 003 | 81 | |
| 61 | UAB "TRAKŲ KOOPERACIJOS PREKYBA" | Trakai | 4 968 812 | 351 983 | 53 | |
| 62 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dvarkiemis" | Kretinga | 4 955 473 | −20 469 | 41 | |
| 63 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lakaja" | Švenčionys | 4 668 347 | 41 989 | 47 | |
| 64 | UAB "Grizlis" | Šilutės r. sav. | 4 570 840 | 33 247 | 36 | |
| 65 | Uždaroji akcinė bendrovė "VETEKA" | Plungės r. sav. | 4 551 021 | −118 068 | 63 | |
| 66 | UAB "Šilažolė" | Panevėžys | 4 518 319 | 29 286 | 54 | |
| 67 | UAB "ŪKININKO ROJUS" | Panevėžio r. sav. | 4 482 620 | −163 546 | — | |
| 68 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ginmita" | Palanga | 4 475 819 | 62 950 | 57 | |
| 69 | Individuali įmonė | Radviliškis | 4 464 035 | 2 143 | 97 | |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tritaškis" | Švenčionys | 4 356 109 | 100 645 | 30 | |
| 71 | MB "CVIKK" | Kelmės r. sav. | 4 304 163 | 30 908 | 47 | |
| 72 | UAB "Hilla" | Širvintos | 4 270 725 | 237 177 | 30 | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "BUDRUVA" | Vilnius | 4 246 283 | 19 316 | 36 | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "Juspa" | Alytus | 4 144 775 | 81 371 | 20 | |
| 75 | Kooperatinė bendrovė "Raseinių prekyba" | Raseiniai | 3 918 728 | 19 860 | 62 | |
| 76 | UAB "Sinerta LDC" | Vilnius | 3 890 095 | 6 996 | 39 | |
| 77 | UAB "Alniruda" | Šilalės r. sav. | 3 793 871 | 190 757 | 30 | |
| 78 | UAB "PAKELĖS NAMAI" | Pasvalio r. sav. | 3 738 479 | 103 142 | 38 | |
| 79 | UAB "Redstena" | Gargždai | 3 736 994 | 65 563 | 21 | |
| 80 | UAB "Mportas" | Vilnius | 3 659 678 | 399 728 | 27 | |
| 81 | UAB "Ladaima" | Kaunas | 3 490 773 | −96 169 | 27 | |
| 82 | UAB "Edepol" | Kaunas | 3 430 313 | 14 940 | 39 | |
| 83 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žiburys" | Anykščiai | 3 391 772 | 70 708 | 37 | |
| 84 | Uždaroji akcinė bendrovė "Viralda" | Zarasai | 3 328 391 | 110 445 | 37 | |
| 85 | Uždaroji akcinė bendrovė "Usėnai" | Šilutės r. sav. | 3 306 603 | 36 869 | 26 | |
| 86 | UAB "UnoSol" | Kaunas | 3 294 363 | 56 679 | 17 | |
| 87 | UAB "Kurgas" | Kelmė | 3 287 083 | 16 365 | 35 | |
| 88 | Uždaroji akcinė bendrovė "Selmina" | Švenčionių r. sav. | 3 258 529 | 83 694 | 30 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rosvanta" | Alytus | 3 200 809 | 134 403 | 26 | |
| 90 | Uždaroji akcinė bendrovė "PANEVĖŽIO BIČIULIS" | Panevėžys | 3 161 750 | 177 618 | 41 | |
| 91 | UAB "Austolina" | Rietavo sav. | 3 123 531 | −5 897 | 38 | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "OVIMA" | Vilniaus r. sav. | 3 099 286 | 16 121 | 29 | |
| 93 | UAB "AFAS" | Vilniaus r. sav. | 3 083 560 | 43 646 | 24 | |
| 94 | UAB "Galiasas" | Kretinga | 3 028 733 | 31 261 | 4 | |
| 95 | UAB "Sveiki produktai" | Vilnius | 3 020 769 | 129 363 | — | |
| 96 | MB Moon Keks | Vilnius | 2 731 837 | 96 276 | — | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARADVA" | Kaišiadorių r. sav. | 2 700 304 | 31 108 | 35 | |
| 98 | UAB "Jovaida" | Plungė | 2 693 117 | 50 887 | 24 | |
| 99 | UAB "GTS Palanga" | Palanga | 2 685 411 | 432 400 | 10 | |
| 100 | Vartotojų kooperatyvas "ŽEMDIRBIŲ GLOBĖJAS" | Panevėžys | 2 684 993 | 17 324 | 38 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 301 | 5 808 667 756 | 29 409 | 1,2% |
| Kaunas | 158 | 308 482 535 | 1 293 | 0,6% |
| Telšiai | 19 | 80 412 473 | 876 | 3,9% |
| Šiauliai | 34 | 64 067 426 | 664 | 2,6% |
| Mažeikiai | 16 | 53 159 200 | 501 | 1,4% |
| Šakiai | 2 | 52 874 022 | 380 | 6,0% |
| Vilniaus r. sav. | 55 | 36 387 571 | 388 | 0,7% |
| Utena | 8 | 31 387 422 | 345 | 2,3% |
| Kėdainiai | 7 | 28 311 877 | 211 | 1,4% |
| Panevėžys | 24 | 24 720 342 | 307 | 2,4% |
| Kauno r. sav. | 66 | 24 540 758 | 279 | 0,6% |
| Zarasų r. sav. | 3 | 21 691 632 | 160 | 1,7% |
| Pasvalys | 5 | 20 343 317 | 296 | 1,3% |
| Klaipėda | 50 | 18 694 112 | 203 | 2,2% |
| Ukmergė | 7 | 18 436 603 | 171 | 2,1% |
| Joniškis | 6 | 17 829 032 | 189 | 0,3% |
| Varėnos r. sav. | 12 | 15 592 269 | 146 | 0,6% |
| Širvintos | 3 | 15 319 184 | 150 | 2,3% |
| Alytus | 21 | 14 128 899 | 146 | 1,1% |
| Marijampolė | 13 | 13 991 237 | 147 | 1,1% |
| Mažeikių r. sav. | 11 | 13 866 763 | 112 | 0,9% |
| Šilutė | 8 | 13 674 593 | 144 | 0,5% |
| Jonava | 11 | 13 287 527 | 128 | 3,0% |
| Klaipėdos r. sav. | 37 | 11 999 061 | 168 | 0,4% |
| Gargždai | 13 | 11 797 716 | 122 | 1,0% |
| Kelmės r. sav. | 5 | 11 639 514 | 124 | 0,6% |
| Šilutės r. sav. | 10 | 11 409 867 | 112 | 0,7% |
| Anykščiai | 3 | 11 085 905 | 132 | 2,1% |
| Neringa | 5 | 10 828 081 | 72 | 3,0% |
| Raseiniai | 9 | 10 574 364 | 136 | 2,9% |
| Palanga | 13 | 10 313 647 | 117 | 1,0% |
| Kretinga | 12 | 10 205 668 | 69 | 1,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 11 | 10 170 088 | 127 | 0,6% |
| Šilalės r. sav. | 14 | 9 882 297 | 98 | 1,1% |
| Švenčionys | 3 | 9 024 751 | 77 | 1,6% |
| Molėtai | 5 | 8 641 511 | 93 | 1,4% |
| Kaišiadorys | 3 | 8 551 017 | 98 | 0,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 19 | 8 312 404 | 113 | 0,7% |
| Pakruojis | 2 | 8 129 258 | 130 | 3,6% |
| Kretingos r. sav. | 13 | 7 387 450 | 67 | 0,9% |
| Šiaulių r. sav. | 23 | 7 275 984 | 119 | 1,7% |
| Panevėžio r. sav. | 21 | 7 038 444 | 103 | 0,5% |
| Ignalina | 2 | 6 903 381 | 83 | −0,1% |
| Jurbarko r. sav. | 10 | 6 474 112 | 80 | 0,2% |
| Švenčionių r. sav. | 8 | 6 162 476 | 67 | 2,6% |
| Plungė | 12 | 6 158 574 | 59 | 0,7% |
| Kelmė | 7 | 6 107 793 | 81 | 3,4% |
| Plungės r. sav. | 6 | 5 960 574 | 80 | −2,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 21 | 5 919 787 | 83 | 0,8% |
| Prienų r. sav. | 17 | 5 908 746 | 60 | 0,8% |
| Kupiškis | 5 | 5 537 824 | 87 | 4,0% |
| Trakai | 2 | 5 014 344 | 55 | 4,8% |
| Pasvalio r. sav. | 10 | 4 798 049 | 60 | −0,8% |
| Elektrėnų sav. | 11 | 4 720 769 | 46 | 3,1% |
| Radviliškis | 3 | 4 540 970 | 101 | 0,9% |
| Radviliškio r. sav. | 18 | 4 345 184 | 63 | 1,1% |
| Zarasai | 2 | 3 899 471 | 49 | 2,1% |
| Varėna | 3 | 3 805 444 | 39 | 0,1% |
| Rietavo sav. | 4 | 3 647 443 | 44 | 0,3% |
| Kazlų Rūdos sav. | 6 | 3 357 292 | 33 | 1,8% |
| Skuodo r. sav. | 8 | 3 286 043 | 54 | 0,9% |
| Prienai | 6 | 3 265 207 | 36 | 0,1% |
| Tauragė | 6 | 3 220 484 | 16 | 4,0% |
| Marijampolės sav. | 10 | 3 104 408 | 31 | 4,0% |
| Alytaus r. sav. | 18 | 3 005 739 | 37 | 0,2% |
| Raseinių r. sav. | 14 | 2 759 312 | 32 | 1,6% |
| Lazdijų r. sav. | 3 | 2 751 865 | 30 | 0,2% |
| Kėdainių r. sav. | 7 | 2 372 938 | 27 | 1,1% |
| Molėtų r. sav. | 6 | 2 330 267 | 38 | 0,8% |
| Rietavas | 3 | 2 317 800 | 19 | 0,7% |
| Telšių r. sav. | 7 | 2 254 337 | 26 | 0,2% |
| Trakų r. sav. | 16 | 2 185 885 | 39 | 0,8% |
| Anykščių r. sav. | 10 | 1 900 178 | 25 | −0,3% |
| Akmenės r. sav. | 5 | 1 703 654 | 20 | 0,8% |
| Kupiškio r. sav. | 4 | 1 684 670 | 20 | 1,0% |
| Šakių r. sav. | 8 | 1 569 556 | 17 | 1,1% |
| Pagėgių sav. | 2 | 1 484 706 | 13 | 1,6% |
| Jonavos r. sav. | 9 | 1 484 619 | 40 | 0,5% |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 1 446 610 | 16 | −12,9% |
| Rokiškio r. sav. | 7 | 1 445 548 | 17 | 1,7% |
| Biržų r. sav. | 5 | 1 211 251 | 25 | 0,1% |
| Ukmergės r. sav. | 5 | 1 067 721 | 9 | 4,3% |
| Visaginas | 6 | 1 038 812 | 18 | 0,3% |
| Druskininkų sav. | 5 | 939 767 | 14 | −3,5% |
| Birštonas | 1 | 891 625 | 11 | 1,4% |
| Skuodas | 2 | 737 788 | 7 | 3,1% |
| Jurbarkas | 3 | 737 695 | 12 | 9,5% |
| Šilalė | 1 | 701 472 | 11 | −2,3% |
| Ignalinos r. sav. | 5 | 668 134 | 14 | 3,4% |
| Širvintų r. sav. | 4 | 656 107 | 5 | 5,8% |
| Kazlų Rūda | 1 | 640 880 | 9 | 0,6% |
| Kalvarijos sav. | 4 | 575 407 | 6 | 0,1% |
| Rokiškis | 6 | 506 561 | 9 | 1,5% |
| Vilkaviškis | 3 | 486 639 | 7 | −1,1% |
| Elektrėnai | 2 | 439 563 | 9 | −1,4% |
| Kalvarija | 2 | 375 703 | 4 | 0,3% |
| Joniškio r. sav. | 2 | 255 773 | 6 | −5,1% |
| Druskininkai | 5 | 135 323 | — | 11,6% |
| Šalčininkai | 1 | 117 144 | 3 | 0,7% |
| Tauragės r. sav. | 4 | 74 112 | 2 | 0,2% |
| Vilniaus m. sav. | 3 | 49 982 | 6 | −32,2% |
| Utenos r. sav. | 3 | 14 241 | — | 31,0% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | 1 476 | 2 | — |
| Biržai | 1 | — | — | — |
| Kauno m. sav. | 1 | — | 2 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4710 — Nespecializuota mažmeninė prekyba
- 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
- 4700 — Mažmeninė prekyba
- 4720 — Maisto, gėrimų ir tabako mažmeninė prekyba
- 4721 — Vaisių, uogų ir daržovių mažmeninė prekyba
- 4722 — Mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba
- 4723 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų mažmeninė prekyba
- 4724 — Duonos, bandelių ir konditerijos gaminių mažmeninė prekyba