Mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba įmonės Lietuvoje (EVRK 4722)
Sekcija G — Prekyba
Aktyvios įmonės (2024)
210
Bendra apyvarta
53,9 mln €▲ 13,2%
Darbuotojai
524
Medianinė marža
1,0%
Augimas (metinis)
+13,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4722
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | INVEST RVG, MB | Vilnius | 3 619 283 | 366 879 | — | |
| 2 | UAB Mano mėsinė | Vilniaus r. sav. | 3 393 199 | 22 061 | 33 | |
| 3 | MB "Mėsos broliai" | Vilniaus r. sav. | 2 658 616 | −85 571 | 23 | |
| 4 | UAB "ŽAIMA" | Vilnius | 2 429 597 | −65 312 | — | — |
| 5 | UAB "Knyslys" | Kaunas | 2 237 434 | 6 442 | 8 | |
| 6 | UAB "Gervida" | Trakų r. sav. | 1 688 790 | 1 753 | 12 | |
| 7 | UAB "Skonis tau" | Kaunas | 1 499 947 | 13 079 | 15 | |
| 8 | MB Mėsos imperija | Kaunas | 1 435 733 | 64 844 | 6 | |
| 9 | UAB "Mėsos Meistrai" | Rokiškis | 1 433 960 | −15 527 | — | |
| 10 | UAB "Densartas" | Kaunas | 1 296 640 | 216 157 | 6 | |
| 11 | UAB "PAULIS" | Kelmės r. sav. | 1 281 112 | 65 893 | 15 | |
| 12 | UAB "Daigrė" | Kauno r. sav. | 1 176 282 | 56 164 | 10 | |
| 13 | UAB "Pronas" | Klaipėda | 1 090 959 | 6 756 | 11 | |
| 14 | Skonio gurmanas, UAB | Kaunas | 1 077 537 | 55 417 | 9 | |
| 15 | UAB "Rambini" | Vilnius | 1 051 929 | 10 928 | 4 | |
| 16 | UAB "LAITERA" | Vilnius | 1 026 837 | −35 271 | 11 | |
| 17 | UAB "Zitruta" | Kretingos r. sav. | 944 771 | 24 486 | 7 | |
| 18 | UAB "Audrita" | Alytus | 925 185 | 14 414 | 11 | |
| 19 | UAB Bekonas | Tauragės rajono savivaldybės teritorija | 907 146 | 2 638 | 12 | |
| 20 | UAB "Euroginta" | Vilniaus r. sav. | 879 636 | 29 034 | 7 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Saraga" | Biržų r. sav. | 865 437 | −28 818 | 15 | |
| 22 | UAB "HENLINA" | Vilnius | 843 603 | 27 759 | 7 | |
| 23 | UAB MARMĖSA | Vilniaus r. sav. | 829 773 | 42 302 | 7 | |
| 24 | UAB "Ladersa" | Vilnius | 806 442 | 3 032 | — | |
| 25 | UAB "Gurmaniškas skonis" | Kretingos r. sav. | 802 703 | 10 224 | 5 | |
| 26 | MB Mėsinė LT | Vilnius | 787 917 | 42 696 | 9 | |
| 27 | LION MAMA, UAB | Kaunas | 731 574 | 35 530 | 7 | |
| 28 | UAB "Gurmano šypsnys" | Vilnius | 696 358 | 24 023 | 11 | |
| 29 | UAB "Sedva" | Kaunas | 630 378 | 4 174 | 7 | |
| 30 | Aušros Jankauskienės, MB | Klaipėdos r. sav. | 580 183 | 30 568 | 2 | — |
| 31 | UAB "Doros prekyba" | Vilnius | 564 595 | −16 503 | — | |
| 32 | "Gardama", UAB | Šilutės r. sav. | 534 393 | −62 771 | 12 | |
| 33 | UAB "Demitas" | Vilnius | 532 061 | −5 140 | 6 | |
| 34 | UAB "Pas Virgą" | Šilutės r. sav. | 520 070 | −3 336 | 11 | |
| 35 | MB "Išskirtinė mėsos kokybė" | Vilnius | 507 406 | 32 637 | — | |
| 36 | UAB ŠEIMOS MĖSINĖ | Panevėžys | 499 106 | −21 485 | 4 | |
| 37 | MB "INMINDA" | Kelmės r. sav. | 490 269 | 11 816 | 2 | |
| 38 | UAB "Minona" | Vilnius | 485 218 | −47 173 | 5 | |
| 39 | MB "Estedina" | Vilnius | 474 147 | 990 | 2 | |
| 40 | UAB "VIODEIMA" | Vilnius | 465 909 | 7 234 | 5 | |
| 41 | UAB Avokado baldai | Vilnius | 464 271 | 6 315 | 3 | |
| 42 | UAB "MĖSOS KRAITĖ" | Prienų r. sav. | 441 392 | 785 | 14 | |
| 43 | Individuali įmonė | Vilnius | 437 740 | 10 371 | 9 | — |
| 44 | UAB "Taruta" | Klaipėdos r. sav. | 434 054 | 3 130 | 10 | |
| 45 | UAB "Viginta" | Alytus | 413 050 | 2 869 | 4 | |
| 46 | UAB "Penktas skonis" | Vilnius | 384 876 | 18 311 | 4 | |
| 47 | Uždaroji akcinė bendrovė "Etalonas" | Kaunas | 370 118 | 3 194 | 2 | |
| 48 | MB "Delečia" | Vilnius | 369 952 | −638 | 4 | |
| 49 | UAB "Dairiva" | Druskininkų sav. | 362 370 | 1 995 | 3 | |
| 50 | UAB "Mėsos taškas" | Klaipėda | 360 697 | −640 | 5 | |
| 51 | UAB "Altilija" | Radviliškis | 346 956 | −1 182 | 1 | |
| 52 | UAB "EVDARAS" | Vilniaus r. sav. | 333 062 | −23 773 | 5 | |
| 53 | UAB "Naujoji mėsinė" | Pasvalys | 318 166 | 2 501 | 6 | |
| 54 | UAB "Zigera" | Mažeikių r. sav. | 315 390 | 18 582 | 3 | |
| 55 | UAB "Daliavidas" | Kauno r. sav. | 308 561 | 4 770 | 3 | |
| 56 | MB "Jautiena jums" | Kaunas | 306 665 | 23 067 | — | |
| 57 | UAB "Kertukas" | Kaišiadorių r. sav. | 299 743 | 5 662 | 6 | |
| 58 | UAB "Tisara" | Šalčininkų r. sav. | 298 111 | 8 217 | 8 | |
| 59 | MB "Lašinio paltis" | Tauragė | 279 208 | −3 040 | 3 | |
| 60 | MB "Skani mėsytė" | Marijampolės sav. | 262 466 | −2 209 | 3 | |
| 61 | MB Žadeikių mėsinė | Pasvalio r. sav. | 256 598 | 14 613 | — | |
| 62 | MB "Ugvėjus" | Kauno r. sav. | 251 261 | 75 | — | — |
| 63 | Pumpkin dream, UAB | Kaunas | 249 256 | 66 652 | 3 | |
| 64 | UAB "Vivalda ir ko" | Alytus | 246 778 | 2 798 | 2 | — |
| 65 | UAB "Tartaras" | Kaunas | 238 588 | −43 305 | 7 | |
| 66 | UAB "Mėsos meniu" | Vilnius | 238 232 | 23 378 | 4 | |
| 67 | MB "Sanrini" | Vilnius | 236 204 | 23 765 | — | |
| 68 | MB "Gurmanų žuvys" | Pasvalys | 231 229 | 1 150 | 4 | |
| 69 | MB Sudargo mėsa | Šakių r. sav. | 224 380 | −1 047 | 3 | |
| 70 | UAB "Mėselė" | Pasvalys | 223 002 | −29 362 | 1 | |
| 71 | UAB Mėsos baras | Alytaus r. sav. | 220 630 | 828 | 4 | |
| 72 | UAB "ARMENI" | Kaunas | 220 370 | −15 664 | 5 | |
| 73 | Porkingas, UAB | Kaunas | 218 210 | −13 824 | 3 | |
| 74 | UAB "Maža krautuvėlė" | Gargždai | 216 691 | 13 874 | 2 | |
| 75 | UAB MINGINTA | Šiauliai | 215 745 | −7 686 | 6 | |
| 76 | MB "Timberin hot tubs AT" | Kaunas | 215 397 | 838 | — | |
| 77 | UAB "Revaina" | Raseinių r. sav. | 214 857 | −73 679 | 2 | |
| 78 | UAB "NM Dūmelis" | Rokiškio r. sav. | 211 820 | −4 918 | 3 | |
| 79 | UAB "Dumogrill" | Kauno r. sav. | 205 263 | 11 630 | 4 | |
| 80 | MB "Beneta 24" | Kaunas | 199 544 | 43 | — | — |
| 81 | MB "I love all meat" | Kaunas | 194 602 | −39 253 | 7 | — |
| 82 | MB "Aušra ir Sigitas maisto gaminiai" | Prienai | 194 034 | 3 937 | 2 | |
| 83 | Gitanos Sapiegienės, MB | Klaipėda | 190 969 | 22 834 | 1 | — |
| 84 | UAB "Aušana" | Tauragės r. sav. | 187 297 | −1 438 | 2 | |
| 85 | UAB "Energija taškos" | Tauragė | 182 112 | 7 030 | 2 | |
| 86 | "Azurito galia", UAB | Vilnius | 176 656 | −7 709 | 1 | |
| 87 | "Lietuviška kiauliena", MB | Šilalės r. sav. | 170 545 | 3 245 | — | |
| 88 | MB "Emilėja" | Kaunas | 167 323 | −12 300 | 3 | |
| 89 | MB Saurinas | Vilnius | 164 213 | 1 164 | 2 | |
| 90 | UAB "Medvinga" | Alytaus r. sav. | 156 198 | 16 126 | 2 | |
| 91 | MB "Joela" | Kelmės r. sav. | 152 897 | 42 984 | 1 | |
| 92 | MB "Matasta" | Vilkaviškio r. sav. | 151 923 | −4 683 | 1 | |
| 93 | UAB "Laušra" | Alytus | 133 685 | 24 | 2 | |
| 94 | MB OKUBERA | Alytus | 127 317 | 928 | — | |
| 95 | MB Meat loft | Kaunas | 123 239 | −20 875 | 2 | |
| 96 | MB Geltonakrautuvele | Kauno r. sav. | 121 994 | 8 655 | 1 | |
| 97 | UAB "Mandintas" | Šiaulių r. sav. | 117 398 | −16 434 | 3 | |
| 98 | UAB "Metrikis ir ko" | Šilalės r. sav. | 114 073 | 3 035 | 3 | |
| 99 | MB "Mėsos gaminiai" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 113 430 | 493 | 3 | |
| 100 | Jūrava, MB | Gargždai | 110 912 | 134 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 49 | 12 289 123 | 90 | 1,0% |
| Kaunas | 39 | 11 810 832 | 96 | 0,8% |
| Vilniaus r. sav. | 12 | 7 955 251 | 77 | 2,3% |
| Kauno r. sav. | 11 | 2 211 321 | 19 | 3,7% |
| Alytus | 9 | 1 967 165 | 20 | 1,1% |
| Kelmės r. sav. | 3 | 1 924 278 | 18 | 5,1% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 1 747 474 | 12 | 1,9% |
| Klaipėda | 10 | 1 730 531 | 22 | 0,2% |
| Trakų r. sav. | 1 | 1 688 790 | 12 | 0,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 4 | 1 166 166 | 16 | 4,5% |
| Šilutės r. sav. | 3 | 1 058 199 | 23 | −6,2% |
| Biržų r. sav. | 1 | 865 437 | 15 | −3,3% |
| Pasvalys | 3 | 772 397 | 11 | 0,5% |
| Panevėžys | 4 | 530 358 | 4 | 3,6% |
| Tauragė | 2 | 461 320 | 5 | 1,4% |
| Prienų r. sav. | 1 | 441 392 | 14 | 0,2% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 376 828 | 6 | 5,3% |
| Druskininkų sav. | 1 | 362 370 | 3 | 0,6% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 359 757 | 4 | −8,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 3 | 355 430 | 6 | 13,0% |
| Radviliškis | 1 | 346 956 | 1 | −0,3% |
| Gargždai | 2 | 327 603 | 4 | 3,3% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 298 111 | 8 | 2,8% |
| Marijampolės sav. | 2 | 286 282 | 6 | −18,9% |
| Šilalės r. sav. | 2 | 284 618 | 3 | 2,3% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 256 598 | — | 5,7% |
| Šakių r. sav. | 1 | 224 380 | 3 | −0,5% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 214 857 | 2 | −34,3% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 211 820 | 3 | −2,3% |
| Prienai | 1 | 194 034 | 2 | 2,0% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 187 297 | 2 | −0,8% |
| Palanga | 2 | 152 197 | 2 | 2,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 151 923 | 1 | −3,1% |
| Šiauliai | 4 | 138 054 | 2 | 0,9% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 117 398 | 3 | −14,0% |
| Utena | 1 | 85 713 | 1 | −29,9% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 85 165 | 2 | −26,3% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 46 327 | 2 | 1,2% |
| Šakiai | 1 | 43 471 | 1 | 0,1% |
| Šilalė | 1 | 41 310 | — | 24,8% |
| Rokiškis | 1 | 40 114 | — | 6,5% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 39 942 | 1 | 3,7% |
| Jurbarko r. sav. | 2 | 36 598 | — | 8,0% |
| Plungės r. sav. | 2 | 21 390 | 1 | −100,9% |
| Jonava | 2 | 20 265 | — | 8,6% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 10 552 | — | −11,0% |
| Molėtai | 1 | 8 790 | — | — |
| Skuodo r. sav. | 1 | 769 | — | — |
| Druskininkai | 1 | 0 | — | — |
| Marijampolė | 1 | 0 | — | — |
| Švenčionių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Rietavo sav. | 1 | — | — | — |
| Raseiniai | 1 | — | — | — |
| Kaišiadorys | 1 | — | 1 | — |
| Panevėžio r. sav. | 3 | — | — | — |
| Kėdainiai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės mėsos ir mėsos produktų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4720 — Maisto, gėrimų ir tabako mažmeninė prekyba
- 4721 — Vaisių, uogų ir daržovių mažmeninė prekyba
- 4723 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų mažmeninė prekyba
- 4724 — Duonos, bandelių ir konditerijos gaminių mažmeninė prekyba
- 4725 — Gėrimų mažmeninė prekyba
- 4726 — Tabako gaminių mažmeninė prekyba
- 4727 — Kitų maisto produktų mažmeninė prekyba
- 4700 — Mažmeninė prekyba