Marijampolės baikerių klubas "Siena" — įmonės kodas 193113267

Įmonės kodas
193113267
PVN nr.
193113267
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, P. Vaičaičio g. 16, LT-68293, 68293 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Thu May 23
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €
Grynasis pelnas (2024)
0 €
Grynojo pelno marža
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

012015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

012015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 8891 1673 3987 7952 6937 80510 1689 69200
Visos pajamos1 8891 1673 3987 7952 6937 80510 1689 69200
Pelnas prieš mokesčius0000000000
Nuostolis prieš mokesčius0000000000
Grynasis pelnas0000000000
Grynasis nuostolis0000000000
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas10 37516 92922 98527 96431 35233 56032 70830 63932 70823 648
Visi įsipareigojimai0000000000
Nuosavas kapitalas0000000000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Marijampolės baikerių klubas "Siena" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 19 vietą tarp 25 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Marijampolės baikerių klubas "Siena" apyvarta?

2024 m. Marijampolės baikerių klubas "Siena" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Marijampolės baikerių klubas "Siena" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.

Kokia veikla užsiima Marijampolės baikerių klubas "Siena"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą