Lietuvos masažuotojų asociacija — įmonės kodas 304472802
- Įmonės kodas
- 304472802
- PVN nr.
- 304472802
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8559 — Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Mar 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 4 876 | 6 787 | 751 | 9 999 | 8 557 | −109 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 4 876 | 6 787 | 751 | 9 999 | 8 557 | −109 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 842 | 3 369 | 0 | 383 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 444 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 842 | 3 369 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 444 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | 0 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 10 | 2 956 | 6 694 | — | 18 045 | 13 828 | 15 164 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 15 | 0 | 0 | — | 90 | 59 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | −15 | 1 842 | 4 143 | 4 143 | 4 444 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 921 NACE 8559 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos masažuotojų asociacija 2024 m. nurodė −109 € apyvartą, tai yra 101,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VIEŠOJI ĮSTAIGA "VALDYMO RATAS" | Vilniaus m. sav. | 0 | 0 | — |
| MB "Leksija" | Grigiškių m. | 0 | −2 | — |
| UAB Tarptautinės prekybos mokykla | Grigiškių m. | 1 820 | 1 656 | — |
| UAB Vivide akademija | Vilniaus m. sav. | 11 266 | 1 166 | 1 |
| Viešoji įstaiga Pažangių technologijų įdiegimo centras | Vilnius | 0 | −1 622 | — |
| MARMION UAB | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "Funcode" | Vilnius | 0 | −11 648 | 1 |
| Viešoji įstaiga Teisės ir demokratijos plėtros centras | Vilnius | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos masažuotojų asociacija apyvarta?
2024 m. Lietuvos masažuotojų asociacija nurodė −109 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos masažuotojų asociacija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Lietuvos masažuotojų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ (EVRK 8559), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos masažuotojų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą