Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Marijampolės apskrities skyrius — įmonės kodas 193511812
- Įmonės kodas
- 193511812
- PVN nr.
- 193511812
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio g. 9-23, LT-68160, 68160 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 366 | 1 505 | 839 | 601 | 568 | 47 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 828 | 1 393 | 992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 1 366 | 1 505 | 839 | 601 | 568 | 47 |
| Grynasis nuostolis | 828 | 1 393 | 992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 469 | 36 | 58 | 329 | 56 | 23 | 17 | 35 | 31 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −828 | −1 393 | −992 | −1 366 | −1 505 | −839 | −601 | −568 | −47 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Marijampolės apskrities skyrius 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 32 vietą tarp 42 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 47 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — −47 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolės visuomeninių organizacijų sąjunga | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampolės radijo mėgėjų klubas "Hercas" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampoliečių bendrija | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Marijampolės apskrities motorlaivių klubas | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Klubas "Sūduviukas" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| MARIJAMPOLĖS VETERANŲ KREPŠINIO KLUBAS | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| VšĮ "Dvasinio atgimimo centras" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "Kvietiškio bendruomenės ir šeimos centras" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Marijampolės apskrities skyrius apyvarta?
2024 m. Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Marijampolės apskrities skyrius nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Marijampolės apskrities skyrius dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 47 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Marijampolės apskrities skyrius?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Marijampolės apskrities skyrius?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą