Liaudies tradicijų klubas "SVETYČIA" — įmonės kodas 300509751
- Įmonės kodas
- 300509751
- PVN nr.
- 300509751
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Turistų g. 43-23, LT-30102, 30102 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Nov 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 582 | 516 | 464 | 360 | 2 249 | 774 | 54 |
| Visos pajamos | 582 | 516 | 464 | 360 | 2 249 | 774 | 54 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 474 | 422 | 236 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 474 | 422 | 236 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 164 | 516 | — | — | 2 951 | 3 266 | 3 212 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 82 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Liaudies tradicijų klubas "SVETYČIA" 2024 m. nurodė 54 € apyvartą, tai yra 93,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 7 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Slidinėjimo asociacija "Sėkmės trasa" | Ignalina | 29 | 0 | — |
| Ignalinos rajono policijos asociacija | Ignalina | 785 | 0 | — |
| Ignalinos jaunimo draugija "Sniego gniūžtė" | Ignalina | 1 507 | 321 | — |
| Lietuvos ūkininkų sąjungos Ignalinos rajono skyrius | Ignalina | 7 545 | 0 | — |
| Sporto klubas "Vilimeksas" | Ignalina | 22 420 | −4 114 | — |
| ETNOKULTŪROS PROPAGAVIMO CENTRAS | Salų k. | 54 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija "Idėjų malūnas" | Kėdainiai | 54 | 0 | — |
| LIETUVOS AUGALŲ FIZIOLOGŲ DRAUGIJA | Vilnius | 54 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 24. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2023 m.
- 94. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Liaudies tradicijų klubas "SVETYČIA" apyvarta?
2024 m. Liaudies tradicijų klubas "SVETYČIA" nurodė 54 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Liaudies tradicijų klubas "SVETYČIA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Liaudies tradicijų klubas "SVETYČIA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Liaudies tradicijų klubas "SVETYČIA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą