Ignalinos jaunimo draugija "Sniego gniūžtė" — įmonės kodas 155628112
- Įmonės kodas
- 155628112
- PVN nr.
- 155628112
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Mokyklos g. 2, LT-30119, 30119 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Apr 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 399 | 461 | 0 | 0 | 0 | 0 | 182 | 541 | 3 420 | 1 507 |
| Visos pajamos | 3 399 | 461 | 0 | 0 | 0 | 0 | 182 | 541 | 3 420 | 1 507 |
| Pelnas prieš mokesčius | 90 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 176 | 469 | 0 | 321 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 989 | 0 |
| Grynasis pelnas | 90 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 176 | 469 | 0 | 321 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 989 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 90 | 42 | 0 | 1 | 1 | 1 | 555 | 1 024 | 35 | 355 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 90 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 024 | 35 | 355 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Ignalinos jaunimo draugija "Sniego gniūžtė" 2024 m. nurodė 1 507 € apyvartą, tai yra 55,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 7 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė uždirbo 321 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 21,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 355 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Ignalinos rajono policijos asociacija | Ignalina | 785 | 0 | — |
| Lietuvos ūkininkų sąjungos Ignalinos rajono skyrius | Ignalina | 7 545 | 0 | — |
| Sporto klubas "Vilimeksas" | Ignalina | 22 420 | −4 114 | — |
| Visuomeninė organizacija "Želmuo" | Ūdrijos k. | 1 509 | 0 | — |
| Tolkūnų kaimo bendruomenė | Varėnos rajono savivaldybės teritorija | 1 504 | 0 | — |
| Lietuvos mokesčių konsultantų asociacija | Vilnius | 1 510 | 0 | — |
| Domeikavos choristų klubas "VERSMĖ" | Domeikavos k. | 1 511 | −1 656 | — |
| Klaipėdos apskrities latvių asociacija "Atpūta" | Klaipėda | 1 500 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 14. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2023 m.
- 95. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ignalinos jaunimo draugija "Sniego gniūžtė" apyvarta?
2024 m. Ignalinos jaunimo draugija "Sniego gniūžtė" nurodė 1 507 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ignalinos jaunimo draugija "Sniego gniūžtė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 321 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 21,3%.
Kokia veikla užsiima Ignalinos jaunimo draugija "Sniego gniūžtė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Ignalinos jaunimo draugija "Sniego gniūžtė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą