Kalnujų melioracijos sistemų naudotojų asociacija — įmonės kodas 302536220
- Įmonės kodas
- 302536220
- PVN nr.
- 302536220
- Regionas / savivaldybė
- Raseinių r. sav.
- Miestas
- Kalnujų k.
- Adresas
- Raseinių r. sav., Kalnujų sen., Kalnujų k., Žieveliškės g. 2, LT-60321, 60321 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Aug 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 751 | 13 218 | 0 | 0 | 0 | 14 790 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 | 201 | 106 | 96 | 0 | 0 | 14 364 | 14 770 | 14 807 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 751 | 13 218 | 0 | 0 | 0 | 14 790 |
| Grynasis nuostolis | 4 | 201 | 106 | 96 | 0 | 0 | 14 364 | 14 770 | 14 807 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 330 655 | 321 233 | 345 933 | 684 789 | 663 570 | 640 422 | 617 275 | 594 127 | 570 980 |
| Trumpalaikis turtas | 907 | 793 | 774 | 62 | 506 | 477 | 475 | 412 | 382 | 369 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 1 600 | 5 000 | 77 005 | 77 756 | 78 550 | 79 691 | 80 900 | 82 110 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 308 | 202 | 106 | −8 645 | −21 863 | −36 226 | −50 996 | −65 803 | −80 593 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Kalnujų melioracijos sistemų naudotojų asociacija 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 10 vietą tarp 17 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Raseinių r. sav.. Įmonė uždirbo 14 790 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 82 110 €, o nuosavas kapitalas — −80 593 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Visuomeninė organizacija "Ariogalos santara" | Ariogala | 0 | 0 | — |
| Viduklės gimnazijos paramos fondas | Viduklė | 0 | 0 | — |
| Betygalos medžiotojų klubas | Betygala | 0 | −1 422 | — |
| Pasaulio lietuvių tarptautinė neįgaliųjų menininkų ir rašytojų asociacija | Mituvos k. | 0 | 0 | — |
| Daržininkų asociacija "Uogelė" | Ariogala | 0 | 0 | — |
| Nemakščių ūkininkų melioracijos statinių naudotojų asociacija | Nemakščiai | 0 | 0 | — |
| Girkalnio apylinkės melioracijos statinių naudotojų asociacija | Girkalnio k. | 0 | 0 | — |
| "Blindies" melioracijos statinių naudotojų asociacija | Viduklė | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Raseinių r. sav.) 2024 m.
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kalnujų melioracijos sistemų naudotojų asociacija apyvarta?
2024 m. Kalnujų melioracijos sistemų naudotojų asociacija nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kalnujų melioracijos sistemų naudotojų asociacija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 14 790 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Kalnujų melioracijos sistemų naudotojų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Kalnujų k., Raseinių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kalnujų melioracijos sistemų naudotojų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą