"Kalifornikacija", UAB — įmonės kodas 305019395
- Įmonės kodas
- 305019395
- PVN nr.
- LT100012175219
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Krūmiškių k. 15A
- Adresas
- Molėtų r. sav., Balninkų sen., Krūmiškių k. 15A, LT-33302, 33302 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 83 256 | 101 932 | 127 154 | 156 078 | 160 862 | 166 082 |
| Visos pajamos | 83 256 | 101 932 | 127 154 | 156 078 | 160 862 | 166 082 |
| Pelnas prieš mokesčius | 29 434 | 0 | 0 | 0 | 0 | 95 889 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 29 434 | 51 726 | 85 725 | 97 051 | 89 813 | 91 485 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 994 | 177 507 | 256 620 | 274 218 | 304 617 | 350 860 |
| Trumpalaikis turtas | 30 956 | 61 217 | 35 923 | 75 800 | 48 557 | 11 865 |
| Visi įsipareigojimai | 2 267 | 178 593 | 182 936 | 184 629 | 217 983 | 215 728 |
| Nuosavas kapitalas | 31 935 | 60 131 | 110 562 | 166 437 | 138 603 | 147 735 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2024).
Trumpai
"Kalifornikacija", UAB 2024 m. nurodė 166 082 € apyvartą, tai yra 3,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė uždirbo 91 485 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 55,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 215 728 €, o nuosavas kapitalas — 147 735 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pagrindinių buveinių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Forholding" | Vilnius | 159 630 | 898 436 | 3 |
| UAB "Compus" | Drąseikių k. | 151 949 | 82 241 | 2 |
| UAB "Tube Technologies" | Vilnius | 193 468 | 147 761 | 1 |
| UAB "ARK Team" | Vilnius | 137 516 | −25 298 | 5 |
| UAB Amalva group | Vilnius | 198 399 | 21 826 100 | 4 |
| UAB JIL investments | Kaunas | 200 000 | 10 723 | 1 |
| MB Šiaurės kiemas | Vilnius | 203 500 | 44 129 | — |
| UAB "SORBUM GROUP" | Vilnius | 204 090 | 149 235 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.
- 3. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — TOP 100 įmonių pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 97. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — TOP 100 įmonių pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — TOP 100 įmonių pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 87. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 94. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 99. vieta — Didžiausios Molėtų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "Kalifornikacija", UAB apyvarta?
2024 m. "Kalifornikacija", UAB nurodė 166 082 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "Kalifornikacija", UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 91 485 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 55,1%.
Kiek darbuotojų turi "Kalifornikacija", UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima "Kalifornikacija", UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Krūmiškių k. 15A, Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Kalifornikacija", UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą