Josvainių bendruomenės centras — įmonės kodas 161666466
- Įmonės kodas
- 161666466
- PVN nr.
- 161666466
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Josvainiai
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Josvainiai, Karių a. 3, LT-58185, 58185 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Oct 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 22 454 | 45 082 | 17 190 | 2 536 | 0 | 12 916 | 2 007 | 1 419 | 2 584 | 0 |
| Visos pajamos | 22 454 | 45 082 | 17 190 | 2 536 | 0 | 12 916 | 2 007 | 1 419 | 2 584 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 581 | 0 | 460 | 21 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 323 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 581 | 0 | 460 | 21 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 323 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 152 090 | 137 799 | 121 675 | 1 916 | 0 | 1 738 | 1 401 | 1 065 | 729 | 393 |
| Trumpalaikis turtas | 404 | 1 504 | 1 071 | 479 | 0 | 3 010 | 687 | 1 148 | 1 173 | 1 569 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 23 | 23 | 38 | 5 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Josvainių bendruomenės centras 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 55 vietą tarp 64 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Miegėnų bendruomenės centras | Miegėnų k. | 0 | 0 | — |
| Bartkūniškių bendruomenės centras | Bartkūniškių k. | 0 | 0 | — |
| Kėdainių policijos asociacija | Daukšių k. | 0 | 0 | — |
| Alksnėnų bendruomenės centras | Alksnėnų k. | 0 | 0 | — |
| Nociūnų bendruomenės centras | Nociūnų k. | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Mantviliškio bendruomenė" | Mantviliškio k. | 0 | 0 | — |
| Plinkaigalio bendruomenės centras | Pašušvio k. | 0 | 0 | — |
| Naujųjų Lažų bendruomenė | Naujųjų Lažų k. | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Josvainių bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Josvainių bendruomenės centras nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Josvainių bendruomenės centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Josvainių bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Josvainiai, Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Josvainių bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą