Ignalinos rajono vietos veiklos grupė — įmonės kodas 301166818
- Įmonės kodas
- 301166818
- PVN nr.
- 301166818
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Ateities g. 23, LT-30121, 30121 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Oct 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 67 793 | 66 606 | 90 123 | 96 363 | 114 735 | 67 837 | 50 803 | 62 010 | 97 301 | 90 894 |
| Visos pajamos | 67 793 | 66 606 | 90 123 | 96 363 | 114 735 | 67 837 | 50 803 | 62 010 | 97 301 | 90 894 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 357 | 108 | 357 | 445 | 77 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 357 | 108 | 357 | 445 | 77 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 99 424 | 74 102 | 48 501 | 23 088 | 878 | 486 | 163 | 29 | 29 | 619 |
| Trumpalaikis turtas | 3 473 | 22 009 | 6 977 | 12 715 | 34 240 | 22 147 | 26 982 | 25 142 | 26 494 | 74 963 |
| Visi įsipareigojimai | 2 344 | 51 | 5 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 63 | 171 | 528 | 973 | 1 049 | 1 151 | 1 151 | 1 151 | 1 151 | 1 151 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Ignalinos rajono vietos veiklos grupė 2024 m. nurodė 90 894 € apyvartą, tai yra 6,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 13 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 151 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija | Ignalina | 35 994 | 460 | 8 |
| Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacija | Ignalina | 22 178 | 0 | — |
| Nacionalinis judumo institutas | Kaunas | 91 092 | 0 | 2 |
| Šeimos ir asmens saviugdos centras "Bendrakeleiviai" | Parūdupių k. | 90 529 | 693 | 1 |
| Asociacija Baltic Automotive and Mobility Cluster | Kaunas | 91 265 | 8 772 | 3 |
| Lietuvos karo istorijos asociacija "Užmiršti kareiviai" | Vilnius | 89 678 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga MARIJONŲ TALKININKŲ CENTRAS | Kaunas | 92 173 | −14 161 | 3 |
| Viešoji įstaiga Kauno įvairių tautų kultūrų centras | Kaunas | 89 568 | 2 994 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2023 m.
- 35. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2020 m.
- 35. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ignalinos rajono vietos veiklos grupė apyvarta?
2024 m. Ignalinos rajono vietos veiklos grupė nurodė 90 894 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ignalinos rajono vietos veiklos grupė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Ignalinos rajono vietos veiklos grupė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Ignalinos rajono vietos veiklos grupė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Ignalinos rajono vietos veiklos grupė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą