Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija — įmonės kodas 155616291
- Įmonės kodas
- 155616291
- PVN nr.
- 155616291
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Ligoninės g. 13, LT-30112, 30112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Jun 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 947 | 20 342 | 15 010 | 24 291 | 32 588 | 37 239 | 37 655 | 0 | 33 086 | 35 994 |
| Visos pajamos | 18 947 | 20 342 | 15 010 | 24 291 | 32 588 | 37 239 | 37 655 | 0 | 33 086 | 35 994 |
| Pelnas prieš mokesčius | 668 | 0 | 2 261 | 6 190 | 1 380 | 226 | 1 706 | 0 | 3 412 | 460 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 502 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 668 | 0 | 2 261 | 6 190 | 1 380 | 226 | 1 706 | 0 | 3 412 | 460 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 502 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 8 | 10 | 9 | 9 | 7 | 8 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 3 804 | 2 780 | 3 209 | 4 020 | — | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 129 | 0 | 1 175 | 912 | 3 197 | 2 824 | 4 016 | 3 249 | 2 791 | 142 |
| Nuosavas kapitalas | 1 140 | 504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija 2024 m. nurodė 35 994 € apyvartą, tai yra 8,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 13 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė uždirbo 460 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, tai yra 14,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 142 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacija | Ignalina | 22 178 | 0 | — |
| Gavaičio pakrantės bendruomenė | Ignalina | 14 154 | −1 208 | — |
| Ignalinos rajono vietos veiklos grupė | Ignalina | 90 894 | 0 | 3 |
| Lietuvos karatė federacija | Vilnius | 36 030 | 0 | — |
| Lietuvos universitetų botanikos sodų asociacija | Vilnius | 35 924 | 0 | 1 |
| VšĮ "Airos katinėliai" | Prienai | 36 112 | 0 | — |
| Lietuvos muitinės tarpininkų asociacija | Vilnius | 35 850 | 0 | — |
| Asociacija Lietuvos futbolo klubų sąjunga | Kaunas | 35 825 | 0 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2024 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2023 m.
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2019 m.
- 46. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija apyvarta?
2024 m. Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija nurodė 35 994 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 460 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,3%.
Kiek darbuotojų turi Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą